Certyfikowane drabinki gimnastyczne BenchK dla rodziny

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Drabinki gimnastyczne to doskonały element dający możliwość ćwiczeń oraz doskonałej zabawy dla całej rodziny. Pozwalają zachować zdrowie, sprawność fizyczną oraz prawidłową postawę ciała, są sposobem na zabicie dziecięcej nudy a dodatkowo stanowią element dekoracji wnętrza.

Certyfikowane drabinki gimnastyczne BenchK

Rodzinna firma BenchK produkująca wielofunkcyjne meble sportowe

Firma BenchK istnieje od 2014 roku. Powstała dzięki prawdziwej pasji i ciężkiej pracy Vadima i jego rodziny, którzy wrócili zza wschodniej granicy do Polski, jako rodzinnego kraju swoich dziadków. Od tamtego czasu są oni pionierami w produkcji wielofunkcyjnych drabinek gimnastycznych do ćwiczeń wraz z osprzętem. To najwyższej jakości, certyfikowany sprzęt, nadający się zarówno do montażu w domu, w ogrodzie, w firmie, jak również w gabinetach rehabilitacyjnych, klubach fitness czy na salach gimnastycznych.

Szeroki asortyment, bogata funkcjonalność

W ofercie BenchK znaleźć można duży wybór modeli, rozmiarów. Każdy może dobrać produkt odpowiadający jego potrzebom i upodobaniom – drabinki różnią się materiałem z którego są wykonane, kolorem, wielkością, wyposażeniem i funkcjonalnością. Jednak łączy je jedno – najwyższa jakość materiałów i solidna konstrukcja, przekładająca się na ich dużą wytrzymałość i estetyczny wygląd. Do montażu drabinki wystarcza nawet mniej niż 1 m2 powierzchni, dzięki czemu zmieści się w każdym mieszaniu. Dodatkowo możliwy jest jej montaż zarówno kołkami do ściany, jak i rozporowo pomiędzy sufitem a podłogą.

Certyfikowane drabinki gimnastyczne

Drabinki gimnastyczne BenchK – https://benchk.com/

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Poza drabinkami gimnastycznymi, które stanowią podstawowy asortyment firmy, dostępne jest także bogate wyposażenie, dzięki któremu drabinka staje się prawdziwym, wielofunkcyjnym sprzętem do wszelkiego rodzaju ćwiczeń i aktywności. To między innymi drążki do podciągani, poręcze do ćwiczeń, ławki do ćwiczeń, akcesoria gimnastyczne dla dzieci takie jak kółka gimnastyczne i lina do wspinania z huśtawką, materace gimnastyczne, a nawet nakładki do drabinek w formie biurka, która pozwoli w szybki sposób zmienić przestrzeń do ćwiczeń i zabaw, w miejsce do nauki i odrabiania zadań.

Drabinki bezpieczne dla dzieci

Drabinki gimnastyczne BenchK są przygotowane z dbałością o każdy szczegół, poprzedzone wieloma badaniami, konsultacjami i kontaktami, w celu stworzenie produktów funkcjonalnych i w pełni bezpiecznych. Każda seria drabinek przechodzi specjalistyczne testy bezpieczeństwa, które potwierdzają ich solidna konstrukcję. Każdy element tworzący dowolny produkt marki BenchK został dopuszczony do użytku, co stanowi o ich wytrzymałości, przekładając się na bezpieczeństwo użytkowników drabinek gimnastycznych BenchK. Wykorzystywane do malowania poszczególnych elementów farby i lakiery są także nieszkodliwe, nie emitują związków chemicznych do środowiska. Jest to szczególnie istotne pod względem korzystających z nich dzieci, którym przede wszystkim chcemy zapewnić pewne bezpieczeństwo i spokojną zabawę. Ponadto firma zapewnia o trwałości swoich produktów, udzielając na wszystkie metalowe elementy 10-letniej gwarancji.

Certyfikowane drabinki BenchK produktami godnymi zaufania

Wszystkie drabinki sportowe marki BenchK posiadają europejskie oznakowanie CE. Jest to specjalistyczne oznakowanie produktu wprowadzonego do obrotu na terenie Unii Europejskiej oznaczające, iż dany produkt spełnia wszelkie wymagania właściwych dla niego dyrektyw. Przepisy te dotyczą między innymi bezpieczeństwa użytkowania, ochrony zdrowia użytkowników oraz ochrony środowiska. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że na rynku pojawia się wiele produktów ze znakiem CE, oznaczającym „China Export” a niemającym nic wspólnego ze zgodnością z normami europejskimi. Należy więc kupować drabinki gimnastyczne z pewnego źródła, najlepiej bezpośrednio od producenta. Wtedy możemy żądać okazania certyfikatu i mieć pewność, że kupowany produkt jest w pełni bezpieczny.

Marka BenchK to produkty, którym zaufało już tysiące klientów. Decydując się na wielofunkcyjną drabinkę gimnastyczną BenchK mamy pewność, że otrzymujemy sprzęt o najlepszych parametrach, który posłuży naszej rodzinie przez wiele lat. Zakup BenchK jest doskonałą inwestycją w zdrowie nasze, i naszych bliskich.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *