Szukaj
Szukaj

Gesberg Presso Health – opinie i recenzje

Spis treści

Gesberg Presso Health to innowacyjne urządzenie do presoterapii, czyli drenażu limfatycznego. Pozwala na systematyczne odbywanie zabiegów drenażu, zarówno w gabinecie fizjoterapeuty, jak również w warunkach domowych, co ma ogromne znaczenie dla pacjentów leżących lub przewlekle chorych, którzy musieliby sporą część wolnego czasu poświęcić na uczęszczanie do placówek medycznych.

Gesberg

Gesberg Presso Health – opis produktu

Specyfikacja urządzenia do presoterapii Gesberg Presso Health:

 • moc nominalna – 12 W;
 • napięcie wejściowe – 100-240 V, AC 50/60 Hz;
 • napięcie wyjściowe – 12 V 1A DC;
 • 3 tryby pracy – sekwencyjny, cyrkulacyjny, kombinowany;
 • masa urządzenia z rękawami – 3 kg;
 • typ rękawa – 4-komorowy;
 • rozmiar rękawa na nogawkę – 85 cm długość wewnętrzna, 72 cm maksymalny obwód uda, 35 cm maksymalny obwód stopy.

Urządzenie do presoterapii Gesberg

Zasada działania urządzenia opiera się na wtłaczaniu sprężonego powietrza zgodnie z określonym programem do sekcji w mankietach założonych na kończynach dolnych. Poprzez pompowanie sekcji w mankietach uzyskuje się efekt masażu, a krążenie krwi i limfy jest znacznie poprawione. Wskazania do stosowania Gesberg Presso Health to przede wszystkim:

 • uczucie zmęczonych nóg;
 • obrzęki limfatyczne kończyn dolnych;
 • pogorszenie krążenia w kończynach dolnych;
 • siedzący tryb życia;
 • profilaktyka żylaków.

Urządzenie do presoterapii Gesberg

Warto wiedzieć, że urządzenie do presoterapii Gesberg Presso Health pomaga nie tylko zachować zdrowie, ale i urodę. Zabiegi zmniejszają nadwagę, redukują widoczność cellulitu, a także poprawiają kondycję skóry. U sportowców i osób aktywnych fizycznie pozwalają poprawić wyniki sportowe oraz przyspieszają regenerację. Dodatkowo są niezwykle relaksacyjne i przyjemne, ponieważ po zabiegu pacjent odczuwa „lekkość” kończyn dolnych.

Gesberg Presso Health – opinia i recenzja produktu

Już po jednym użyciu Gesberg Presso Health odczuć można lekkość w kończynach dolnych. Zmniejsza się również widoczność obrzęków związanych z siedzącym trybem życia. Systematyczne wykonywanie zabiegów (przynajmniej 5 w serii) skutkuje poprawą jędrności skóry, a także eliminacją dyskomfortu i dolegliwości bólowych w nogach spowodowanych brakiem wystarczającej ilości ruchu. Pacjenci zgłaszają lepsze samopoczucie oraz złagodzenie obrzęków limfatycznych. Sam zabieg jest przyjemny, przypomina klasyczny drenaż limfatyczny bazujący na technice uciskania i pompowania limfy. Należy zaznaczyć, że systematycznie wykonywany drenaż stymuluje metabolizm, przyspiesza gojenie uszkodzonych tkanek, usuwa zalegające płyny, tym samym zmniejszając obrzęki. Wykazuje ponadto działanie relaksacyjne. Zastosowanie serii zabiegów zwiększa poprawę i pozwala na utrzymanie efektu na dłużej.

Urządzenie do presoterapii Gesberg

Warto zwrócić uwagę na jakość wykonania urządzenia do drenażu limfatycznego firmy Gesberg. Choć gwarancja obejmuje 24 miesiące, z pewnością posłuży on dłużej przy odpowiednim dbaniu o niego. Urządzenie jest lekkie i przenośne, dlatego korzystanie z niego nie przysporzy problemów także osobom starszym czy z osłabieniem siły mięśniowej. Z łatwością się zakłada, a duże suwaki dodatkowo zwiększają komfort. Można korzystać z niego zarówno w warunkach domowych, jak i w gabinetach fizjoterapeutycznych, a nawet w gabinetach kosmetologicznych czy na siłowniach i w strefach SPA. Poleca się go więc wszędzie tam, gdzie znaczenie ma praca z ciałem człowieka.

Jakość wykonania
0%
Rozmiar urządzenia
0%
Masa urządzenia
0%
Do użytku domowego
0%
Do użytku profesjonalnego
0%
Intuicyjna obsługa
0%

Więcej informacji na stronie: gesberg.eu, a także przygotowanym przez markę Gesberg filmie:

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne w zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *