Szukaj
Szukaj

Jaki elektrostymulator wybrać?

Spis treści

Pytanie


Witam,
czy mógłby mi pan polecić jaki elektrostymulator wybrać do 600 zł? Jestem świeżo po urazie – całkowite przecięcie nerwu łokciowego, ścięgien zginaczy palca IV i V.

Adrianna

Odpowiedź


Pani Adrianno,
w celu powrotu do pełnej sprawności po tego typu urazie, ważne będzie połączenie różnego rodzaju metod fizjoterapeutycznych. Dlatego zalecałbym wizytę u fizjoterapeuty, który dokładnie przebada uszkodzony obszar ciała, a także sprawdzi jakie są możliwości kończyny górnej przeprowadzając odpowiednie testy funkcjonalne. Pozwoli to na dobranie właściwej terapii do aktualnego stanu, a dodatkowo można będzie wykorzystywać elektrostymulator w celu utrzymania efektów rehabilitacji wykonanej w gabinecie fizjoterapeuty, w skład której wchodzić będzie m.in. terapia manualna, masaż (np. masaż funkcyjny, masaż tkanek głębokich, masaż poprzeczny), terapia blizny, a także odpowiednio dobrane do możliwości ćwiczenia, które powinny również zostać zalecone do wykonywania w domu.

Wybierając elektrostymulator zalecam zwrócić uwagę na kilka kwestii takich jak prostota użytkowania, gabaryty czy ładowanie. Dobrym wyborem może być elektrostymulator RoovJoy R-C4A, który oferuje prądy TENS i EMS. Może więc wspomóc proces powrotu do zdrowia i funkcjonalności kończyny po tego typu urazie. Atutem jest prostota w obsłudze i zasilanie go akumulatorem ładowanym przez kabel mikro USB. Dzięki temu sprawdzi się w warunkach domowych. W zestawie znajdzie Pani 4 elektrody, które można dokupić jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jego cena mieści się w okolicach 250 zł, więc nie przekracza założonego budżetu.

Pomogłem? Będzie mi bardzo miło, jeśli odwdzięczysz się kawą za konsultację: buycoffee.to/fizjoterapeuty. Dziękuję 🙂

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
Centrum Fizjoterapeuty
centrum.fizjoterapeuty.pl
Tel. 513 776 935

Fizjoterapia WrocławPolecane produkty:

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne w zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *