
Ćwiczenia po złamaniu kości piszczelowej typu pilon
Potrzebuje pomocy – potrzeba mi 20 ćwiczeń po złamaniu kości piszczelowej dalszej typu pilon. Ćwiczenia bez przyrządów, z pozycjami wyjściowymi i co powoduje dane ćwiczenie.
Strona główna » Pytania do specjalisty » Strona 20

Potrzebuje pomocy – potrzeba mi 20 ćwiczeń po złamaniu kości piszczelowej dalszej typu pilon. Ćwiczenia bez przyrządów, z pozycjami wyjściowymi i co powoduje dane ćwiczenie.

Dzień dobry, moja mama kupiła sobie matę do akupresury. Chciałabym dopytać czy mając żylaki na nogach może jej używać?

Jestem po złamaniu kostki bocznej, zapisano mi zabieg hydromasażu w wirówce. Jednak podczas pierwszego zabiegu okazało się, że nie odbędzie się on w wannie do hydromasażu tylko w czymś co przypomina ….

Moja córeczka skończyła 9 miesięcy, jednak nie siada samodzielnie z pozycji czworaczej. Udaje się jej usiąść jedynie podciągając się w wózku. Czy mogę sadzać ją w krzesełku do karmienia? Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Proszę o opinię czy u osoby z ziarniniakowatością Wegenera można bezpiecznie stosować masaż leczniczy kręgosłupa oraz masaże podwodne kończyn? Dodatkowo przebyty przeszczep nerki w 2011 roku. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Cierpię na zamrożony bark i nic nie pomaga. Chciałabym spróbować falę uderzeniową, ale leczę się na osteoporozę. Co może się stać gdybym jednak się zdecydowała?

Zdjęcie RTG wykonane 3 lata temu wykazało podwichnięcie obojczyka. Jednak nic z tym lekarze nie chcieli robić, bo uznali to za przesilenie. Obecnie ból jest kłujący, bardzo silny, przy czym dodatkowo nasila się podczas fizycznej pracy. Oprócz tego od 7 miesięcy mam sztywność karku i ból szyi, a od 3 tygodni …

Witam, czy 5 lat po zawale serca mogę mieć wykonany zabieg TENS i galwanizację na ręce? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Mam 22 lata. Od około 2 miesięcy czuję ból kręgosłupa szyjnego szczególnie przy zginaniu szyi, chodzeniu oraz wstawaniu z łóżka. Używam pajączka – korektora postawy. Czy to może mieć związek z bólem?

ponad pół roku temu przy pochyleniu się do przodu poczułam ból i strzyknięcie w odcinku lędźwiowym. Ból trwał ponad dwa tygodnie lecz minął. 3 tygodnie temu wstając z łóżka znów poczułam nagły ból, tym razem bez strzyknięcia. Początkowo musiałam przyjąć pozycję pochyloną

Potrzebuje pomocy – potrzeba mi 20 ćwiczeń po złamaniu kości piszczelowej dalszej typu pilon. Ćwiczenia bez przyrządów, z pozycjami wyjściowymi i co powoduje dane ćwiczenie.

Dzień dobry, moja mama kupiła sobie matę do akupresury. Chciałabym dopytać czy mając żylaki na nogach może jej używać?

Jestem po złamaniu kostki bocznej, zapisano mi zabieg hydromasażu w wirówce. Jednak podczas pierwszego zabiegu okazało się, że nie odbędzie się on w wannie do hydromasażu tylko w czymś co przypomina ….

Moja córeczka skończyła 9 miesięcy, jednak nie siada samodzielnie z pozycji czworaczej. Udaje się jej usiąść jedynie podciągając się w wózku. Czy mogę sadzać ją w krzesełku do karmienia? Serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Proszę o opinię czy u osoby z ziarniniakowatością Wegenera można bezpiecznie stosować masaż leczniczy kręgosłupa oraz masaże podwodne kończyn? Dodatkowo przebyty przeszczep nerki w 2011 roku. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Cierpię na zamrożony bark i nic nie pomaga. Chciałabym spróbować falę uderzeniową, ale leczę się na osteoporozę. Co może się stać gdybym jednak się zdecydowała?

Zdjęcie RTG wykonane 3 lata temu wykazało podwichnięcie obojczyka. Jednak nic z tym lekarze nie chcieli robić, bo uznali to za przesilenie. Obecnie ból jest kłujący, bardzo silny, przy czym dodatkowo nasila się podczas fizycznej pracy. Oprócz tego od 7 miesięcy mam sztywność karku i ból szyi, a od 3 tygodni …

Witam, czy 5 lat po zawale serca mogę mieć wykonany zabieg TENS i galwanizację na ręce? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Mam 22 lata. Od około 2 miesięcy czuję ból kręgosłupa szyjnego szczególnie przy zginaniu szyi, chodzeniu oraz wstawaniu z łóżka. Używam pajączka – korektora postawy. Czy to może mieć związek z bólem?

ponad pół roku temu przy pochyleniu się do przodu poczułam ból i strzyknięcie w odcinku lędźwiowym. Ból trwał ponad dwa tygodnie lecz minął. 3 tygodnie temu wstając z łóżka znów poczułam nagły ból, tym razem bez strzyknięcia. Początkowo musiałam przyjąć pozycję pochyloną

Odzież uciskowa – wszystko, co warto wiedzieć o kompresjoterapii





Łączenie zabiegów fizykoterapeutycznych
Najpopularniejsze w zdrowie