Szukaj
Szukaj

Kroplówki witaminowe – przyszłość suplementacji czy chwyt marketingowy?

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

W większych miastach powstaje coraz więcej klinik witaminowych, a o kroplówkach odżywczych słyszał już niemal każdy. Czy jednak rzeczywiście zasługują one na taki rozgłos? Mówi się, że kroplówki witaminowe, dzięki swoim fantastycznym właściwościom, wyprą niedługo klasyczne suplementy diety. Skąd tak naprawdę wynika ich popularność? Czy ich skuteczność to jedynie chwyt marketingowy? W poniższym artykule przyglądamy się bliżej fenomenowi kroplówek witaminowych!

Kroplówki witaminowe – przyszłość suplementacji czy chwyt marketingowy?

Kroplówki witaminowe pozwalają wyrównać wszelkie niedobory w kilka dni

Czy wiesz, że witaminy i minerały przyjmowane w formie suplementów doustnych wchłaniają się w bardzo ograniczonym stopniu. Badania naukowe wskazują, że zaledwie 30% przyjętej doustnie porcji związków odżywczych zostaje wykorzystane przez nasz organizm. Skąd to wynika? Jest to złożone zjawisko, do którego przyczyniają się przede wszystkim zaburzenia w obrębie układu pokarmowego oraz zła jakość przyjmowanych suplementów.

Niedobór związków odżywczych w organizmie bardzo często wiąże się z pogorszeniem samopoczucia. Nic więc dziwnego, że w takiej sytuacji priorytetem jest jak najszybsze uzupełnienie brakujących witamin i minerałów, by odzyskać pełnię zdrowia. Niestety, w przypadku suplementacji doustnej proces ten może trwać kilka tygodni, a nawet miesięcy. Alternatywą są kroplówki dożylne, które w szybki i skuteczny sposób pomagają uzupełnić deficyt związków odżywczych.

Wlewy witaminowe umożliwiają uzyskanie całkowitej biodostępności podawanych witamin i minerałów, ponieważ są one podawane bezpośrednio do naczyń krwionośnych. Związki odżywcze w ciągu kilku minut docierają do wszystkich tkanek organizmu, a pacjent odczuwa dobroczynne efekty kroplówek witaminowych jeszcze tego samego dnia!

Kroplówki witaminowe – przyszłość suplementacji czy chwyt marketingowy?

Patronite
Patronite

Komu dedykowane są kroplówki witaminowe?

Kroplówki witaminowe to forma suplementacji, która może być stosowana niemal przez wszystkich. Każdorazowo przed zabiegiem specjalista przeprowadza krótki wywiad medyczny, który ma na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Istotne jest także upewnienie się, że składniki preparatu nie wchodzą w interakcje z przyjmowanymi przez pacjenta lekami.

Kiedy szczególnie warto sięgnąć po kroplówki witaminowe? Wskazań jest wiele, a do najpopularniejszych zalicza się:

  • prowadzenie źle zbilansowanej, niedoborowej diety;
  • zawodowe uprawianie sportu;
  • ciężką fizycznie pracę;
  • częste sięganie po używki, takie jak alkohol czy papierosy;
  • rekonwalescencję po ciężkiej chorobie;
  • stan osłabienia podczas zatrucia pokarmowego.

Kroplówki witaminowe w Warszawie? Tylko u KacDoktora!

Firma KacDoktor specjalizuje się w wykonywaniu kroplówek witaminowych w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Pracujący w niej lekarze i ratownicy medyczny posiadają także ogromną wiedzę i doświadczenie w temacie redukcji szkód zdrowotnych wywołanych spożyciem alkoholu. Chciałbyś skorzystać z kroplówek witaminowych lub odtrucia alkoholowego, jednak zniechęca Cię wizja długiej przeprawy przez miasto? Żaden problem!

Z usług KacDoktora można skorzystać w zaciszu własnego domu! Wystarczy zadzwonić bądź skontaktować się z firmą za pomocą formularza internetowego, a wykwalifikowany specjalista dojedzie pod wskazany przez Ciebie adres już w 45 minut. Z wlewów witaminowych możesz skorzystać całodobowo, w każdy dzień tygodnia. Ponadto, pracownicy KacDoktora zadbają o pełną dyskrecję, więc nie musisz obawiać się niewygodnych pytań.

Wypróbuj raz działanie kroplówek witaminowych, a już nigdy nie wrócisz do klasycznej suplementacji!

Artykuł sponsorowany

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *