Sprawdzony Fizjoterapeuta

Magnoter D26

Strefa Fizjoterapii
Autor: |2016-02-29T08:55:09+00:0004 Marzec, 2011|Kategorie: Zdjęcia aparatów|Tagi: |1 komentarz

1 komenarz

  1. mx 7 kwietnia 2015 w 23:14 - Odpowiedz

    magnoter d26 wygląda w środku jak jakaś praca dyplomowa. porażka projektowa. jedną z wad projektowych jest absolutny brak kontroli prawidłowości pracy. jedno z tych urządzeń dostałem do przeglądu i odświeżenia. okazało się, że urządzenie nie generuje żadnego sygnału na wyjściu (zwarcia opiłkami przy montażu spowodowały spalenie stopni wyjściowych), a po głębszym przyglądnięciu elektronice, że ma nawet wlutowany odwrotnie jeden z tranzystorów. oraz jest przystosowane do pracy przy sieci 220V, a przy 230V, lub lekko wyższym może samoczynnie ulec wewnętrznemu uszkodzeniu, z powodu dobrania elementów ‘na żyłę’. ciekawe ile lat ludzie mieli zabiegi lecznicze samą wiarą w działanie urządzenia..
    nie oddam klientowi tego bez dorobienia układu kontroli prawidłowej pracy..
    magnoter d26 to porażka projektanta i nie powinno nigdy zostać dopuszczone do użytku, ponieważ personel nie ma żadnego znaku, że urządzenie nie generuje sygnału.

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki