Ból głowy i kręgosłupa

//Ból głowy i kręgosłupa
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Dzień dobry!
Dokuczają mi dolegliwości: ból kręgosłupa, silny ból głowy z prawej strony i ból ucha. Ponadto drętwienie prawej strony twarzy, prawej ręki i prawej nogi. Byłem u neurologa, neurochirurga, miałem robiony rezonans kręgosłupa – odcinek szyjny. Mam nieznacznie spłyconą lordozę szyjną, na poziomie C4-C5 szerokopodstawną protuzję krążka międzykręgowego, a na poziomie C5-C6 uwypuklenie typu bulging krążka. Miałem rehabilitację w okresie październik-listopad. Teraz znowu mam od tygodnia i jestem na zwolnieniu. Ból uniemożliwia mi prawidłowe funkcjonowanie. Proszę mi powiedzieć czy jest ktoś kto może w takim stanie pomóc mi na takie dolegliwości? Będę wdzięczny za kontakt.

Pozdrawiam!
Marek

Odpowiedź

Panie Marku,
z pewnością należałoby pogłębić diagnostykę obrazową o tomografię komputerową głowy wraz z podanym kontrastem. Objawy jakie Pan opisuje mogą sugerować problemy z naczyniami krwionośnymi.
Jeżeli chodzi o specjalistów to zdecydowanie polecam fizjoterapeutów specjalizujących się w ortopedii, neurologii czy traumatologii, czyli tym czym zajmujemy się w naszym Centrum Fizjoterapeuty. Bardzo często z takimi właśnie pacjentami mamy do czynienia.

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Polecane produkty:
Strefa Fizjoterapii

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki