Medfile

Dlaczego trudno schudnąć?

Szczupła sylwetka jak wiadomo jest w modzie, gorzej bywa w codziennej praktyce. Chcemy schudnąć, a nie możemy, zaczynamy dietę i nie widzimy efektów. Na pewno są jakieś przyczyny. Tylko jakie? Co więc robimy nie tak? Mówimy sobie chcę schudnąć, ale tak naprawdę nie do końca wychodzi. Poniżej przedstawiamy najczęstsze przyczyny, które utrudniają odchudzanie.

Dlaczego trudno schudnąć

1. Za mało pijesz i uczucie pragnienia mylisz wtedy z głodem.
2. Nie jesz śniadań, bo nie masz czasu, natomiast nadrabiasz to później, ale musisz wiedzieć, że to właśnie wtedy Twoje kolejne posiłki są zbyt obfite.
3. Jesz szybko, jednocześnie np. czytając gazetę, przeglądając internet, czy na stojąco i nie zauważasz, że jesz za dużo.
4. Zamiast 4-5 posiłków oczywiście niewielkich, zjadasz 2 duże i dokucza Ci głód. Dlatego często sięgasz po tuczące przekąski.
5. Najadasz się tuż przed snem. Przemiana materii jest wolniejsza gdy śpimy i organizm nie może wtedy spalić dostarczonych mu kalorii.

Sklep Spirulina

Często zadajemy sobie pytanie jak schudnąć? Zacznijmy najpierw od zmiany naszych złych nawyków, a z pewnością ciało z czasem będzie lepiej się prezentowało. Gdy zobaczymy pierwsze efekty to na pewno będzie łatwiej przystosować się do zmian, których nasz organizm sam będzie się domagał.

Polecane produkty:

Aktualizacja:

Rehabilitacja Wrocław