Fotodepilacja Wrocław

Pytanie

Witam,
chciałbym się dowiedzieć jaką rehabilitację zalecilibyście w zespole cieśni nadgarstka? Chodzi mi o zabiegi fizykalne i lub terapię, poza oczywiście kinesiotapingiem. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam
Piotr

Odpowiedź

Panie Piotrze,
najpierw trzeba byłoby zbadać co dokładnie jest przyczyną objawów. Jeżeli chodzi o fizykoterapię to można byłoby zastosować laser oraz ultradźwięki. Jeżeli występuje ból to krioterapia. Można również wykorzystać Tens wzdłuż nerwu. Bardzo pomocna przede wszystkim będzie terapia manualna, a zabiegi fizykalne można stosować jako uzupełnienie kompleksowego podejścia do problemu jakim byłby w tym przypadku zespół cieśni nadgarstka.
W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt, chętnie pomogę.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław wizyta

Pytanie

Panie Kamilu,
dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. Bardzo mi Pan pomógł. Można powiedzieć, że u pacjentki to choroba zawodowa. Ciągle pracuje przy komputerze. Miała już kiedyś to ale w stanie lekkim i wtedy jednorazowa wizyta u lekarza jej pomogła. Spróbuję zastosować terapię manualną i wspomogę się laserem oraz nakleję taping. Przy okazji chciałbym powiedzieć, że jestem mile zaskoczony odkryciem Pana strony internetowej. Dużo na niej przebywam ostatnio. Ma bardzo ciekawe artykuły.

Sklep Spirulina

Pozdrawiam
Piotr

Odpowiedź

Panie Piotrze,
cieszę się, że mogłem pomóc. Dziękuję również za miłe słowa odnośnie Portalu Fizjoterapeuty.pl. Mam nadzieję, że znajdujące się tu informacje będą przydatne w Pana pracy zawodowej i nie tylko.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Aktualizacja:

Rehabilitacja Wrocław