Leczenie falą uderzeniową

//Leczenie falą uderzeniową
Fotodepilacja Wrocław

Pytanie

Przeszło miesiąc temu skończyłem leczenie falą uderzeniową na ostrogę piętową (3 zabiegi). Pięta dalej bolała i fizjoterapeuta zalecił jeszcze 2 zabiegi. Ja zwlekałem myśląc, że przestanie boleć, jednak dalej boli. Czy w tej chwili czas od ostatniego zabiegu nie jest za długi i czy te 2 zabiegi mogą pomóc?

Piotr

Odpowiedź

Panie Piotrze,
jeżeli pięta nie przestała boleć, a fizjoterapeuta zalecał kontynuacje terapii to zapewne miał rację. Zabiegi fali uderzeniowej zazwyczaj składają się z 3-5 zabiegów i wtedy uzyskuje się najlepszy efekt. Nie napisał Pan również jak długo trwała przerwa przed dalszym podjęciem zabiegów. Jest jednak prawdopodobne, że teraz trzeba będzie powtórzyć od nowa cały proces (3-5) zabiegów, aby uzyskać zamierzony efekt.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Marcin Baranowski
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław wizyta

Polecane produkty:
Rehabilitacja Wrocław

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!