Kinesiotaping na pachwinę

//Kinesiotaping na pachwinę
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Witam,
czy moglibyście Państwo wyjaśnić lub zademonstrować aplikacje kinesiotaping na pachwinę udową prawą. Niestety podczas ćwiczeń poczułem ostry klujący ból i zszedłem z maty, ale wcześniej podczas jazdy na rowerze czułem, że coś jest nie tak i nie forsowałem tempa. Kilka dni później ból wykluczył mnie z ćwiczeń, a 10.06 mam egzamin i bardzo chciałbym wziąć w nim udział.

Artur

Odpowiedź

Panie Arturze,
nie ma czegoś takiego jak aplikacja kinesiotaping na pachwinę. Pachwina to bardzo skomplikowana struktura i przede wszystkim należy wiedzieć co Panu dolega i co naprawdę jest przyczyną bólu, aby aplikacja miała jakąkolwiek wartość. Wszystkie gotowe aplikacje to zwyczajna strata czasu bez wiedzy z czym tak naprawdę mamy do czynienia, co oklejamy i w jakim celu. Dopiero po przeprowadzeniu testów diagnostycznych można będzie wprowadzić odpowiednią terapię, a jako uzupełnienie nacelowane oklejenie plastrami do kinesiotapingu.

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Strefa Fizjoterapii
Autor: |2018-04-13T18:37:51+00:0030 Maj, 2017|Kategorie: Pytania do specjalisty|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki