Ból w plecach podczas wstawania

//Ból w plecach podczas wstawania
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Witam,
mam kontuzję mięśni. Czuję ból w plecach koło lędźwi podczas wstawania. Może to od jogi, którą uprawiam rano przed praca. Słaba rozgrzewka, pozycje wymagające typu pies w dół i do góry czataranga, deska. To są pierwsze ćwiczenia. Proszę o pomoc.

Mirek

Odpowiedź

Panie Mirku,
być może rozgrzewka nie jest wystarczająca przed wykonaniem ćwiczeń bardziej obciążających i stąd te problemy z kręgosłupem lędźwiowym. Kolejną kwestią może być po prostu dobór nieprawidłowych ćwiczeń w Pańskim przypadku. Ale żeby być tego pewnym, najpierw trzeba by było przeprowadzić na Panu badania funkcjonalne, którymi zajmuję się wykwalifikowany fizjoterapeuta. Będzie mógł wtedy bardziej szczegółowo odpowiedzieć na powstałe wątpliwości. Jednak wiąże się to z wizytą w gabinecie.

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Marcin Baranowski
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław wizyta

Polecane produkty:
Strefa Fizjoterapii

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki