Przyczyny bólu w klatce piersiowej

//Przyczyny bólu w klatce piersiowej
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Witam,
czy tyłozmyk 1 stopnia C4/C5, trzon kręgu C4 przesunięty ku tyłowi o 3 mm, zwężenie przestrzeni międzykręgowych C2-C3 C3-C4 C4-C5, dyskopatia, zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych, boczne skrzywienie kręgosłupa Th oraz naczyniak trzonu Th5 mogą być przyczyną bólu w klatce piersiowej a la sercowych? Kardiologicznie jestem ok, ale czasem są straszne bóle w klatce imitujące zawał? Jak to leczyć? Jakie są ćwiczenia na tą przypadłość?

Przemek

Odpowiedź

Panie Przemku,
często problemy związane z bólem w klatce piersiowej i uczuciem, które Pan opisał związane są z neuralgią międzyżebrową. Pana obraz diagnostyczny, dotyczący odcinka szyjnego, pośrednio może o tym świadczyć. W celu poprawnej diagnostyki objawowej i podjęcia kroków terapeutycznych wymagana jest konsultacja z fizjoterapeutą.

Fotodepilacja Wrocław

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Marcin Baranowski
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław wizyta

Rehabilitacja Wrocław

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!