Problemy z kolanami

Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Witam,
od pięciu lat mam problemy z kolanami. Lekarz niedawno stwierdził spłaszczone kłykcie, dużą lateralizację rzepek, przedłużone więzadła rzepek. Oprócz tego w oby dwóch nogach mam torbiele pod kolanami, chondromalacja i zespół bólowy przednich kolan. Moje pytanie brzmi czy to groźne? Co można z tym zrobić?
Za udzielona odpowiedz dziękuję i pozdrawiam.

Izabela

Odpowiedź

Pani Izabelo,
z wcześniejszej informacji wnioskuję, że kolana musiały być mocno obciążone w przeszłości. Nie jest mi łatwo jednoznacznie stwierdzić czy jest to groźne, ponieważ nie widzę Pani, nie wiem jak się Pani porusza i z czym ma Pani dokładnie problemy. Warto zobaczyć się z fizjoterapeutą, który przeprowadzi wnikliwą diagnostykę i zastosuje odpowiednie testy funkcjonalne pozwalające stwierdzić gdzie leży problem. Dopiero wtedy będzie można wypowiedzieć się czy to co Pani opisuje jest groźne, a także zastosować ewentualne, odpowiednio dobrane leczenie.

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Marcin Baranowski
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław wizyta

Polecane produkty:

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki