Artroskopia kolana – powikłania

//Artroskopia kolana – powikłania
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Dzień dobry,
tydzień temu była u mnie wykonywana artroskopia kolana. Na dzień dzisiejszy nie mogę zgiąć kolana, czuję wielką blokadę. Z dnia na dzień staram się delikatnie zgiąć staw kolanowy, ale bez rewelacji. Miałam robioną łąkotkę, chondromalacja III i IV stopnia oraz shaving mikrozłamania chrząstki. Czy w ogóle będzie jakaś szansa żeby zgiąć to kolano? Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Marzena

Odpowiedź

Dzień dobry,
po zabiegu tego typu, zakres ruchu powinien wracać, ale pytanie ile tego zgięcia mamy na tę chwilę? Aby zakres ruchu wracał sukcesywnie to koniecznie musi zostać wprowadzona rehabilitacja kolana np. manualna mobilizacja rzepki, nawet codziennie, aby uniknąć zrostów. Musiałbym Panią zbadać, aby powiedzieć czego dokładnie Pani potrzebuje na tę chwilę, tydzień po zabiegu.

Fotodepilacja Wrocław

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Polecane produkty:
Rehabilitacja Wrocław

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!