Boli mnie kolano – co przyjmować?

//Boli mnie kolano – co przyjmować?
Fotodepilacja Wrocław

Pytanie

Dzień dobry,
boli mnie kolano często i czasami bark. Czy siarka msm jest dobra? Kupiłam, ale zastanawiam się jak stosować. Czy tylko gdy będzie ból? Czy pobrać jakiś czas?

Ala

Odpowiedź

Pani Alicjo,
jedną z bardziej skutecznych substancji na ból w stawach jest naturalny kwas hialuronowy w tabletkach (http://sklep.fizjoterapeuty.pl/suplementy-naturalne/12-kwas-hialuronowy.html). Kwas hialuronowy to substancja występująca w naszym organizmie. Jednak po 25 roku życia jego produkcja zaczyna się zmniejszać, co przekłada się na zmniejszanie ślizgu w stawach. To z kolei może być przyczyną powstawania bólów. Warto więc włączyć go do codziennej suplementacji, aby uniknąć problemów związanych ze zmniejszoną ilością kwasu hialuronowego w naszym organizmie.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Rehabilitacja Wrocław
Autor: |2018-03-10T12:09:02+00:0011 Lipiec, 2017|Kategorie: Pytania do specjalisty|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!