RSQ Technologies

Pytanie

Witam,
od dłuższego czasu intensywnie trenuje na siłowni i mam problem jakim są wysunięte barki do przodu. Próbowałem zmiany ćwiczeń jednak bez efektu. Nie mam żadnych bóli ani innych dolegliwości jednak przez tą wadę wydaje mi się, że mam problem z prawidłowym rozwojem mięśni klatki piersiowej. Czy macie w ofercie konsultacje dla osób aktywnie uprawiających sport? Chciałbym się dowiedzieć czy z moimi stawami / kręgosłupem jest wszystko ok i czy moją wadę można poprawić fizjoterapią.

Pozdrawiam
Damian

Odpowiedź

Panie Damianie,
prawdopodobnie doszło u Pana do tzw. protrakcji barków. Opisywaliśmy tego rodzaju przypadek w artykule https://centrum.fizjoterapeuty.pl/terapia-manualna/protrakcja-barkow-fizjoterapia/ . Może Pan tam (na dołączonym filmie) zobaczyć jednego z naszych pacjentów z Centrum Fizjoterapeuty z podobną dolegliwością, przebieg terapii oraz efekty jakie przyniosło zastosowanie odpowiedniej fizjoterapii.

Jednak, aby stwierdzić co dokładnie Panu dolega, zapraszam na darmowe konsultacje w naszym Centrum Fizjoterapeuty z fizjoterapeutą, który szczegółowo zapozna się z Pana przypadkiem, przeprowadzi odpowiednie badania i zaproponuje właściwą fizjoterapię w celu usunięcia problemu. Może Pan umówić się dzwoniąc na recepcję pod numer tel. 513 776 935.

Sklep Spirulina

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Polecane produkty:
Rehabilitacja Wrocław