RZS i problemy z lędźwiami, kolanami oraz chodzeniem

//RZS i problemy z lędźwiami, kolanami oraz chodzeniem
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Dzień dobry,
mam RZS i ogromne problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa, kolanami i chodzeniem. Chciałabym móc skorzystać z państwa pomocy.

Jagoda

Odpowiedź

Pani Jagodo,
jeżeli mówimy o prawdziwym RZS to możemy jedynie łagodzić jego przebieg. Problemy z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa, kolanami i resztą niekoniecznie muszą wiązać się z tym schorzeniem. Chociaż ma on poniekąd wpływ na cały organizm pacjenta. W Pani przypadku konieczna jest dobra diagnoza. Zapraszam do naszego Centrum Fizjoterapeuty mieszczącego się we Wrocławiu przy pl. Św. Macieja 2/2, aby nasi fizjoterapeuci mogli Panią zdiagnozować i dobrać, a także zastosować odpowiednie leczenie. Wizytę można umówić pod numerem telefonu 513 776 935.

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Strefa Fizjoterapii

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki