Ból prawej ręki

Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Witam,

potrzebuję porady gdyż mam nietypowy ból w prawej ręce. Po zewnętrznej stronie ręki w momencie podawania ręki czy odbijaniu piłki występuje ból. Czy wiadomo z czym może być on związany?

Pozdrawiam
Dominik

Odpowiedź

Panie Dominiku,
w miejscu, które Pan wskazuje, na ręce, przebiegają liczne ścięgna mięśni przedramienia oraz struktury nerwowe. Każda z nich może ulec podrażnieniu i powodować ból. Bez szczegółowej diagnostyki, ciężko jest określić źródło problemu. Najlepiej będzie wybrać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty, który wykona odpowiednie badania i przeprowadzi niezbędne testy funkcjonalne w celu określenia przyczyny, a także podda Pana indywidualnie dobranej fizjoterapii.

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Strefa Fizjoterapii

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki