Zespół Browna-Sequarda rehabilitacja

//Zespół Browna-Sequarda rehabilitacja
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Dzień dobry,
czytałam artykuł z rehabilitacji zespołu Browna Sequarda. Bardzo zaciekawiła mnie kwestia pracy na konkretnych osłabionych / przykurczonych mięśniach. 4 lata temu właśnie zmierzyłam się z tym zespołem. Czy mogą mi Państwo polecić rehabilitanta ze Śląska, który mógłby i potrafiłby mi pomoc w pracy nad deficytami, które mi pozostały?

Pozdrawiam serdecznie

Anna

Odpowiedź

Pani Anno,
niestety nie jestem w stanie polecić sprawdzonego fizjoterapeutę ze Śląska. Przyjmujemy wyłącznie w Centrum Fizjoterapeuty we Wrocławiu. Mogę jedynie podpowiedzieć, że szukając proszę zwrócić uwagę czy terapeuta stosuje terapię manualną. To właśnie tego rodzaju praca z ciałem pacjenta przynosi bardzo duże korzyści w różnego rodzaju dolegliwościach, także w przypadku zespołu Browna-Sequarda i powstałych deficytach.

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Polecane produkty:

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki