RSQ Technologies

Pytanie

Dzień dobry,
czy jest możliwość pomocy online? Mam problem z postawą ciała. Występuje u mnie pogłębiona lordoza i problem ze stawami. Wszędzie słyszę klik klik. Nie ma bólu tylko dźwięk.

Pozdrawiam
Marcin

Odpowiedź

Panie Marcinie,
w takich sytuacjach najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie wizyta u wykwalifikowanego fizjoterapeuty, który szczegółowo Pana przebada i stwierdzi czy i gdzie leży problem. Po przeprowadzeniu badania podmiotowego i odpowiednich testów funkcjonalnych można dopiero dobierać techniki czy ćwiczenia do danego schorzenia. Warto zaznaczyć, że każdy przypadek jest inny i należy do niego podchodzić indywidualnie. Jednak bez wcześniej przeprowadzonych przez fizjoterapeutę badań na żywo, obawiam się, że każda nieprawidłowa ingerencja (np. wykonywanie ćwiczeń w nieprawidłowych wzorcach ruchowych, mimo że wydaje nam się, że dobrze się je wykonuje) może pogłębiać daną dysfunkcję, a nie pomagać.
Jeżeli jest Pan z Wrocławia lub okolic zapraszam do naszego Centrum Fizjoterapeuty na darmowe konsultacje z fizjoterapeutą, które odbywają się w każdą środę. Będzie on mógł szczegółowo odpowiedzieć pytania lub wątpliwości po przeanalizowaniu na żywo Pana przypadku.

Sklep Spirulina

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Polecane produkty:
Rehabilitacja Wrocław