Polineuropatia dłoni – jakie ćwiczenia

//Polineuropatia dłoni – jakie ćwiczenia
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Witam państwa,
mam problem. Związany jest on z moim partnerem. Ma rozpoznana polineuropatie dłoni. Jaki rodzaj ćwiczeń zalecilibyście Państwo i jakie przyrządy trzeba do tego zastosować?

Dziękuję i pozdrawiam
Anita

Odpowiedź

Pani Anito,
wszystko zależy od tego w jakim stanie jest partner. Dopiero po przeprowadzeniu odpowiednich testów funkcjonalnych można będzie zobaczyć co jest w stanie wykonać, a czego nie. Wszystko po to, aby indywidualnie dobrać zestawy ćwiczeń. Dlatego też zalecałbym, aby wybrali się Państwo do wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Po zebraniu odpowiednich informacji będzie on mógł pokazać ćwiczenia oraz jak prawidłowo powinny być wykonywane (również w domu), aby przyniosły oczekiwany efekt i nie pogłębiały dysfunkcji.

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Strefa Fizjoterapii

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki