Ból po odbarczeniu nerwu

//Ból po odbarczeniu nerwu
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Witam,
mąż przeszedł zabieg odbarczenia nerwu. Jest po zabiegu około 1,5 roku. Od kliku tygodni nasilił się ból pleców, mąż obawiał się tego bólu, który przeszedł przed operacją. Jak mu można pomóc?

Ziutka

Odpowiedź

Dzień dobry,
czy mąż przeszedł rehabilitację zarówno przed jak i po zabiegu? Istnieje duża szansa, że ciało Pani męża nadal posiada niekorzystne napięcia tkankowe (być może także i te, które wywołały problem z nerwem), które nadal zaostrzają problem. Zalecałabym w tym przypadku udać się do dobrego fizjoterapeuty, który porządnie zbada Pani męża, znajdzie przyczynę problemu i podejmie terapię w celu jej wyeliminowania (wiąże się to również z terapią przeciwbólową).

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Polecane produkty:
Strefa Fizjoterapii
Autor: |2018-05-17T09:37:48+00:0017 Kwiecień, 2018|Kategorie: Pytania do specjalisty|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki