Szukaj
Szukaj

Spirulina cena

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Spirulina cena

Cena Spiruliny ze Sklepu Fizjoterapeuty (http://sklep.fizjoterapeuty.pl/suplementy/9-spirulina-naturalna-sila.html) to 64,95 zł za 250 tabletek.

Cena spiruliny nie jest niska. Jednak nie można oszczędzać na jakości. Na pewno znajdziemy na rynku tańszą spirulinę ale wraz z niską ceną nie spodziewajmy się dobrego produktu, ponieważ mogą one być np. pozyskiwane i przetwarzane w niewłaściwy sposób, a co za tym idzie, utracą one cenne składniki. Nie będą one również tak dobrze przyswajalne przez nasz organizm – biodostępność znajdzie się na niższym poziomie.

Proces przetwarzania powinien być ściśle kontrolowany od momentu pozyskania do powstania końcowego produktu tzw. tabletki czy proszku, w zależności od tego jaka forma spiruliny nas interesuje.

Spirulina z tego sklepu pochodzi z Niemiec. Posiadają oni certyfikaty niezbędne do prowadzenia sprzedaży na terenie Unii Europejsiekj, jak również w Polsce. Mało tego. Certyfikat LEFO wydawany przez niezależny instytut w Niemczech, który zajmuje się legalizacja suplementów i kosmetyków świadczy o tym, że stawiają na jakość produktu. Dodatkowo,  sprzedawana w Polsce przez nich spirulina jest pod stałą kontrolą Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Ważny jest również rodzaj opakowania. Im jest ono większe tym bardziej ekonomiczne.

Jednak gdy chcemy na początek przetestować spirulinę to wybierzemy najmniejsze opakowanie (http://sklep.fizjoterapeuty.pl/suplementy/9-spirulina-naturalna-sila.html).

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Gdy już przekonamy się do jej właściwości i zalet, jasną rzeczą będzie, że wybierzemy większe opakowanie, które jest ekonomiczne i wystarczy nam na dłużej.

Kolejnym rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę jest wielkość tabletki. Najczęściej oferowane to 200 mg i 400 mg. Występuje tu prosta zależność, im mniejsze tabletki, tym więcej będziemy musieli ich przyjąć. Dlatego warto wybrać większą tabletkę ze względu na mniejszą ilość jej przyjmowania. Nie będziemy musieli co chwilę kupować nowego opakowania.

Spirulina tabletki

Można kupować spirulinę kierując się jedynie ceną. Należy jednak wziąć pod uwagę jej jakość i skuteczność działania. W ostateczności może się jednak okazać, że kupiony przez nas produkt taniej, będzie droższy.

Ponadto częste promocje w sklepie Fizjoterapeuty.pl (http://sklep.fizjoterapeuty.pl/suplementy/9-spirulina-naturalna-sila.html) pozwalają sporo zaoszczędzić.Polecane produkty:

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *