Ból w kolanie – jakie maści?

//Ból w kolanie – jakie maści?
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Witam,
mam bardzo duży ból w kolanie, aż pulsuje. Jaka najlepsza jest maść lub produkt na te bóle i stany zapalne? Proszę o pomoc.

Krzysztofa

Odpowiedź

Pani Krzysztofo,
na rynku istnieje wiele środków przeciwbólowych, w tym również maści. Jednak przed zastosowaniem jakiegokolwiek produktu zalecam wizytę u wykwalifikowanego fizjoterapeuty, który dokładnie Panią przebada i określi co jest przyczyną tego rodzaju problemów. Dodatkowo wskaże kierunek odpowiedniego dla Pani leczenia.

Z mojej strony, dla złagodzenia bólu mogę polecić naturalny kwas hialuronowy na stawy z fermentacji roślinnej. Kwas hialuronowy jest powszechnie występującą substancją w naszym organizmie. Jednak jego ilość z wiekiem systematycznie ulega redukcji, co może w dużym stopniu wpływać na stan jakim jest m.in. ból w kolanie, jak również w innych stawach.

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Kamil Radlak
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław

Polecane produkty:

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki