Szukaj
Szukaj

Sposoby na przedłużenie stosunku

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Choć udany seks nie jest podstawą związku, to niewątpliwie w wielu przypadkach jest jego ważnym elementem. Sytuacje, w których z powodu braku satysfakcji w łóżku dochodzi do spięć, pogorszenia relacji w związku czy obniżenia własnej wartości i atrakcyjności, wcale nie są rzadkością. Tymczasem o przedwczesnym wytrysku często decyduje „siła wyższa”. Jak przedłużyć stosunek?

Sposoby na przedłużenie stosunku

Zbyt krótki stosunek – co to właściwie oznacza?

Przede wszystkim, warto odpowiedzieć na pytanie, czym właściwie jest zbyt krótki stosunek seksualny. Przyzwyczajeni do kilkudziesięciominutowych stosunków z filmów dla dorosłych i niemal heroicznych dokonań bohaterów hollywoodzkich filmów, często mamy bowiem nieco spaczone spojrzenie na ten temat.

Jakie zatem są fakty? Okazuje się, że przeciętny stosunek seksualny, by został uznany przez oboje partnerów za satysfakcjonujący i udany, powinien trwać około 7-13 minut. Do takiego wniosku doszli naukowcy z Towarzystwa Terapii Seksualnej z Pensylwanii. To oczywiście nie oznacza, że sporadyczne 5-minutowe zbliżenie jest oznaką problemów – o zbyt krótkim seksie mówimy wtedy, gdy trwa on mniej niż 1-2 minuty.

Krótki stosunek ze strony mężczyzny może być powodowany między innymi:

  • impotencją, czyli w tym przypadku niezdolnością utrzymania erekcji, co następuje zazwyczaj w krótkim czasie po wprowadzeniu penisa do pochwy;
  • zbyt szybkim wytryskiem, po wykonaniu kilku ruchów frykcyjnych.

Jak przedłużyć stosunek? Przyda się doświadczenie!

Przedwczesny wytrysk często towarzyszy mężczyznom mającym niewielkie doświadczenie seksualne. Szybkie dojście może być wynikiem zarówno dużego stresu i braku pewności siebie, jak również zbyt intensywnego podniecenia (zwłaszcza u młodych osób, u których „buzują” hormony) przy długiej przerwie we współżyciu.

Wówczas warto postawić na ćwiczenia – zarówno w parze, jak i solo. Podczas seksu można wyjmować członek z pochwy w momencie, gdy mężczyzna czuje, że jest blisko dojścia i pozostając w bezruchu przez kilkanaście sekund, oddychać przeponą. Dobrze jest także unikać szybkich i mocnych pchnięć.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Zwracamy również uwagę na… poznanie własnego ciała. W przedłużaniu ejakulacji pomocne bywają ćwiczenia masturbacyjne, które ułatwiają przejęcie kontroli nad wytryskiem.

Kiedy lek na erekcję bez recepty?

Nierzadko pomocny może okazać się lek na erekcję bez recepty. Tabletki z syldenafilem takie jak Actigra/ActiGra Forte działają rozkurczowo na naczynia krwionośne i są stosowane doraźnie przez panów, którzy zmagają się z niemożliwością utrzymania wzwodu.

Wielu producentów tabletek bez recepty na impotencję oferuje produkty o różnej zawartości syldenafilu. Kupując tabletki ActiGra lub ActiGra Forte, zapoznaj się z informacjami na stronie https://actigraforte.pl/produkty, co pozwoli Ci dokonać odpowiedniego wyboru dla siebie.

W ramach podsumowania zaznaczmy, że przy problemach ze wzwodem warto zwrócić uwagę na styl życia. Zła dieta, nadużywanie alkoholu i papierosów czy siedzący tryb życia negatywnie wpływają na wytrzymałość, a tym samym, na długość stosunku. Rozwiązaniem może być dieta bogata w witaminę E, argininę czy cynk oraz regularna aktywność fizyczna.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Artykuł sponsorowany

Patronite
Patronite

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Jedna odpowiedź

  1. Ja podchodzę do problemu mojego przedwczesnego wytrysku kompleksowo czyli Angielskie Środki z Lidokainą, tabletki Stud Pills które sa według mnie najlepsze. Dzięki temu wydłużyłem stosunek z 10 min i to naprawdę stresu że zaraz skończę i kobieta mnie wyśmieje do prawie godziny ostrego szorowania, pełnej przyjemności i satysfakcji z seksu. Te pigułki biorę tylko przed seksem zamiast 1 jak napisane w ulotce biorę 2 nie maja żadnych ubocznych. Naprawdę rewelacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *