Szukaj
Szukaj

Liposukcja laserowa Warszawa – wygodny sposób na modelowanie sylwetki

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Liposukcja to inaczej odsysanie tłuszczu. Zabieg zalicza się do chirurgii plastycznej. Jest dość popularny i coraz więcej osób korzysta z jego efektów. Pozwala nam pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z wielu problematycznych miejsc na całym ciele. Tłuszcz odpowiada za powstawanie wielu poważnych chorób somatycznych. Cukrzyca, cholesterol, nadciśnienie – lista zagrożeń związanych z nadmiarem tłuszczu jest długa i poważna. Możemy jednak w łatwy sposób chronić się przed tego typu konsekwencjami. Z liposukcją łatwiej jest zgubić kilogramy, dzięki czemu czujemy się lepiej we własnym ciele. Zabieg sprzyja zarówno zdrowiu psychicznemu, jak i fizycznemu. Po liposukcji jesteśmy bardziej zmotywowani i dalej dążymy do upragnionej sylwetki poprzez ćwiczenia i dietę.

Liposukcja laserowa Warszawa – wygodny sposób na modelowanie sylwetki

Na czym dokładnie polega liposukcja?

Liposukcja Warszawa pozbywa nas zbędnych kilogramów, które gromadzą się w różnych miejscach. Niektóre części ciała są bardziej podatne na odkładanie się tłuszczu. Zabieg najczęściej jest wykonywany na: pośladkach, udach, brzuchu, piersiach, biodrach, bokach, plecach, ramionach i podbródku. Nie zawsze da się zrzucić tłuszcz z niektórych miejsc. Czasami mimo zdrowej diety oraz zestawu ćwiczeń nie uzyskujemy upragnionych efektów. Jedyne wyjście to skorzystanie z zabiegu liposukcji. Dzięki niemu możemy zrzucić nawet 7 kilogramów. Efekty są bardzo widoczne. Wraz z upływem czasu rezultaty polepszają się, a nasza skóra przystosowuje się do nowej sylwetki.

Liposukcja to skuteczny zabieg, który zapewnia trwałe efekty. Korzystać z niego mogą zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Najważniejsze, aby pacjenci mieli dobry stan zdrowia, ponieważ do zabiegu trzeba być odpowiednio zakwalifikowanym. Trzeba pamiętać, że liposukcja nie służy odchudzaniu. Jej celem jest usunięcie nadmiaru tłuszczu, wtedy, gdy inne metody zawiodły.

Jakie są efekty zabiegu liposukcji?

Zabieg daje niezwykłe efekty dla całego ciała. Pozbycie się tkanki tłuszczowej nie jest jedyną korzyścią liposukcji. Jest to niezawodny sposób na wymodelowanie sylwetki. Po kilku dniach ciało nabiera mniejszych krągłości oraz oczekiwanych kształtów. Dzięki liposukcji odzyskujemy chęć do dalszego działania. Możemy kontynuować nasze starania o upragnioną sylwetkę. Zdrowa, zrównoważona dieta oraz wysiłek fizyczny są zawsze ważne, nawet po zabiegu liposukcji.

Duże korzyści dotykają również nasze zdrowie. Po zabiegu czujemy się znacznie lepiej we własnej skórze oraz odzyskujemy utraconą pewność siebie. Nasza samoocena rośnie, a komfort szybko powraca. Znowu czujemy motywację do działania.

Jakie są rodzaje liposukcji?

Liposukcja to szeroki zabieg, który ma wiele odmian. Wiele rodzajów liposukcji daje inne możliwości oraz efekty. Każdy zabieg wpływa na określone rezultaty. Wyróżnia się między innymi:

  • liposukcję klasyczną – ssącą – inwazyjne odessanie tkanki tłuszczowej,
  • liposukcję laserową – najnowszy rodzaj odsysania tłuszczu, który niesie ze sobą wiele korzyści. Polega na rozpuszczeniu tłuszczu przez działanie lasera, a następnie odessanie go,
  • liposukcję ultradźwiękową – energia ultradźwiękowa pozwala oddzielić tkankę tłuszczową od tkanek okalających.

 

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Każda metoda inaczej oddziałuje na nasze ciało. Znacznie bezpieczniejszy od klasycznej metody liposukcji jest rodzaj laserowy bądź ultradźwiękowy. Możemy sami zdecydować, jakie efekty chcemy uzyskać. W razie wątpliwości możemy zwrócić się do lekarza, który pomoże nam zdecydować oraz poinformuje o przebiegu wszystkich rodzajów liposukcji, które wykonuje dana klinika. Zawsze możemy wspomóc się wiedzą specjalisty, ponieważ każdy zabieg wpływa na nasze zdrowie.

Liposukcja – korzyści z zabiegu

W zależności od metody liposukcji możemy się spodziewać innych efektów. W przypadku liposukcji laserowej modelowanie sylwetki nie jest jedyną zaletą. Laser korzystnie wpływa na skórę oraz jej jędrność. Dzięki temu możemy zaobserwować elastyczność oraz brak obwisłej skóry. Nasze ciało wygląda znacznie korzystniej, a miejsce poddane zabiegowi wydaje się znacznie zdrowsze. Ten rodzaj zabiegu jest znacznie bezpieczniejszy i nie ma po nim długiego okresu rekonwalescencji. Możemy zaraz po wyjściu z gabinetu wrócić do codziennych obowiązków.

Każda liposukcja poprawia nasze funkcjonowanie. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj zabiegu się zdecydujemy możemy liczyć na korzyści w postaci poprawy funkcjonowania psychicznego.

Liposukcja – poprawa zdrowia

  • Otyłość ma silny związek z chorobami serca. Tłuszcz generuje rozwój komórek zapalnych. Po liposukcji jesteśmy w stanie obniżyć ich ilość o 11%.
  • Wysoki poziom trójglicerydów powoduje między innymi miażdżycę oraz nadciśnienie. Pacjenci, którzy przeszli przez liposukcję zmniejszyli ich ilość we krwi aż o 43%.
  • Psychika osoby otyłej jest obciążona. Niechciany tłuszcz, zbyt krągła sylwetka, za dużo kilogramów – są to czynniki, które zmniejszają samoocenę oraz obniżają jakość życia. Trudność w zrzuceniu wagi bardzo często prowadzi do zaburzeń odżywiania, które niosą ze sobą poważne skutki uboczne.
  • Poprawa elastyczności i ruchomości ciała. Bardzo często tłuszcz ogranicza nasze ruchy. Jego większe ilości w pewnych miejscach wpływają na mobilność. Po liposukcji ruchy są sprawniejsze i wygodniejsze. Ponadto polepsza się postawa ciała, co w konsekwencji może zminimalizować chroniczny ból pleców, który często wynika z niepoprawnej postawy.
  • Otyłość brzuszna jest najgroźniejszym rodzajem otłuszczenia ciała. To ona odpowiada za poważne choroby, takie jak cukrzyca. Liposukcja może uchronić nas przed utratą zdrowia.
  • Lepsza mobilność oraz poprawa samooceny i pewności siebie wpływają na nasze postrzeganie własnej osoby. To z kolei sprawia, że wzrasta popęd seksualny, ponieważ wreszcie czujemy się dobrze we własnym ciele. Efekty są zauważalne u obu płci.

Liposukcja laserowa – najbardziej polecany zabieg

Najbardziej polecany rodzaj liposukcji to laseroterapia. Możemy korzystać z każdej metody, jednak najlepiej wybierać najbezpieczniejsze i najmniej inwazyjne rozwiązania. Laser daje również korzyści w zakresie struktury skóry, czego nie możemy uzyskać inną metodą.

Liposukcja jest polecana każdemu, kto chce zredukować ilość tłuszczu. Do zabiegu kwalifikuje lekarz. Zawsze zachowywane są wszystkie środki ostrożności. Liposukcja laserowa jest opłacalna i pozostawia ciało lepsze niż było. Ostateczny efekt możemy obserwować już 3 miesiące po zabiegu, chociaż zmianę zauważamy od razu po wyjściu z kliniki.

Likwidacja tłuszczu – likwidacja problemu

Liposukcja jest ostatecznym działaniem, które wykonujemy, gdy nie jesteśmy w stanie pozbyć się tłuszczu w inny sposób. Nie jest to jednak tradycyjna metoda odchudzania. Zabieg wykonujemy, aby poprawić nasze zdrowie oraz uniknąć chorób związanych z rozwojem otyłości. Nadwaga jest chorobą cywilizacyjną, która skutkuje niepokojącymi konsekwencjami. Wraz z nadmiarem tłuszczu pozbywamy się wielu zagrożeń.
Liposukcja może ułatwić nasze codzienne funkcjonowanie. Warto zatem docenić jej efekty. Utrata kilogramów nigdy nie była tak prosta!

Artykuł sponsorowany

Patronite
Patronite

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *