Szukaj
Szukaj

Ćwiczenia gimnastyczne pod okiem Hercoolios

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Ćwiczenia gimnastyczne pod okiem Hercoolios już niedługo okażą się być jednym z najlepszych, najskuteczniejszych rozwiązań w nowoczesnej fizjoterapii. W fizjoterapii dzieci jednym z większych problemów jest utrzymanie systematyczności ćwiczeń, co jest jednak niezbędne dla szybkiego uzyskania zadowalających efektów. Pomóc w tym może aplikacja Hercoolios.

Ćwiczenia gimnastyczne pod okiem Hercoolios

Ćwiczenia gimnastyczne pod okiem Hercoolios

Ćwiczenia gimnastyczne wykonywane systematycznie mogą szybko się znudzić i po krótkim czasie stają się monotonne. Sprawia to, że dzieci niechętnie rozpoczynają codzienne ćwiczenia, a jeśli już się do nich zabiorą, robią to niedokładnie, aby jak najszybciej skończyć. Przekłada się do bezpośrednio na efekty rehabilitacji. Specjaliści długo zastanawiali się, jak urozmaicić rehabilitację domową dzieci. Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z coraz to innych akcesoriów, które jednak są kosztowne i wymagają zaangażowania rodziców. Nie zawsze mają oni czas na codzienne ćwiczenia lub nie wiedzą, jak skorygować ewentualne błędy techniczne. Bazując na potrzebach dzieci w XXI wieku, powstała nowoczesna, innowacyjna aplikacja Hercoolios.

Ćwiczenia gimnastyczne pod okiem Hercoolios – jak wyglądają?

Podłożem ćwiczeń gimnastycznych za pośrednictwem aplikacji Hercoolios są ciekawe, angażujące gry wyświetlane na ekranie smart TV. Wystarczy połączyć telewizor ze smartfonem, na którym znajduje się ściągnięta aplikacja. Telefon należy ustawić na krześle lub stojaku w taki sposób, aby kamera w całości obejmowała ćwiczącą osobę. Na smart TV wyświetlać się będzie wybrana przez dziecko gra.

Będzie ono mogło wybierać postać, realizować zadania, pokonywać konkurencję, zdobywać nowe osiągnięcia. Wybrana postać porusza się dokładnie tak, jak dziecko, zaś zaawansowane algorytmy śledzą poprawność ruchów i poczynione postępy. Dzięki temu wszelkie błędy techniczne są szybko i na bieżąco korygowane. Rodzice i fizjoterapeuci mają pewność, że każde ćwiczenie wykonane będzie prawidłowo, co ma ogromne znaczenie dla rehabilitacji.

Motywacja dla dzieci z Hercoolios

Podczas ćwiczeń gimnastycznych w formie gry z aplikacją Hercoolios gracze zdobywają kolejne trofea, co zachęca ich do kontynuacji rozgrywki. Nie od dziś wiadomo, że gry są dla dzieci interesującą, wciągającą formą rozrywki. Dlatego specjaliści postanowili wykorzystać to zamiłowanie w taki sposób, aby jednocześnie wspierać zdrowie najmłodszych pacjentów. Kolejną motywacją do ćwiczeń z aplikacją Hercoolios jest możliwość zdrowej rywalizacji z rówieśnikami.

Patronite
Patronite

Aplikacja Hercoolios – korzyści dla rodziców i fizjoterapeutów

Korzyści dla fizjoterapeutów współpracujących z aplikacją Hercoolios:

  • gwarancja, że młody pacjent wszystkie ćwiczenia wykonuje dobrze technicznie;
  • odciążenie w pracy – kontrolę nad treningiem pacjenta przejmuje aplikacja bazująca na sztucznej inteligencji;
  • uatrakcyjnienie rehabilitacji, przez co dziecko wykaże się większym zaangażowaniem we współpracy z fizjoterapeutą.

Korzyści dla rodziców, których dzieci ćwiczą z aplikacją Hercoolios:

  • brak konieczności pilnowania, aby wszystkie ćwiczenia zostały wykonane;
  • brak konieczności śledzenia właściwej techniki ćwiczeń dziecka – obowiązek ten przejmuje sztuczna inteligencja;
  • satysfakcja płynąca z chęci własnej dziecka, które zaczyna samo upominać się o domową rehabilitację;
  • oszczędność czasu i pieniędzy – ograniczona zostaje bowiem częstotliwość wizyt u fizjoterapeuty.

Jeśli jesteś rodzicem, już teraz możesz mieć realny wpływ na rozwój produktu, który zmieni sposób, w jaki dzieci podchodzą do zdrowia i aktywności fizycznej. Zostań częścią społeczności rodziców, którzy pragną aktywnie wspierać zdrowy rozwój swoich dzieci. Jeśli natomiast jesteś fizjoterapeutą, współpracując z aplikacją Hercoolios pomożesz edukować rodziców i opiekunów na temat znaczenia wczesnego leczenia wad postawy, jak również usprawnisz swoją codzienną pracę.

Tutaj możesz zapisać się do grupy pilotażowej: https://www.hercoolios.com/rehabilitanci-partnerstwo/

Tutaj możesz zapisać się do grupy pilotażowej dla rodziców: https://www.hercoolios.com/rodzice/

Artykuł sponsorowany

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *