Szukaj
Szukaj

Mata MultiSpa Frequenzmatte – sposób na codzienne odprężenie

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Stres, przemęczenie, natłok obowiązków, życie w biegu – w dzisiejszych czasach zjawiska te są powszechne i dotyczą większości populacji. W długoterminowej perspektywie negatywnie oddziałują na zdrowie fizyczne, psychiczne i urodę. Są czynnikiem ryzyka chorób przewlekłych, przyspieszają procesy starzenia się organizmu i gromadzenie w tkankach wolnych rodników tlenowych. Z tego względu wiele osób poszukuje domowych sposobów na relaks. Jednym z nich może być systematyczne korzystanie z maty MultiSpa Frequenzmatte.

Mata MultiSpa Frequenzmatte - sposób na codzienne odprężenie

Czym jest mata MultiSpa Frequenzmatte?

Mata MultiSpa Frequenzmatte to innowacyjne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje odprężenia i relaksu, zmaga się z nadmiernym stresem lub przemęczeniem. Bez względu na to, czy jest ono umysłowe, czy fizyczne. Produkt wykorzystuje szereg nowoczesnych i bezpiecznych technologii, takich jak:

 • pulsujące pole magnetyczne;
 • rezonans Schumanna;
 • emisja głębokiego ciepła dochodzącego do 70°C;
 • produkcja jonów ujemnych.

W budowie maty znajdują się również sześciokątne szlachetne minerały, odpowiadające głównie za kumulację i zatrzymywanie ciepła oraz wsparcie oczyszczania organizmu.

Istotny jest element personalizacji ustawień maty – każdy może wybrać takie parametry, jakich akurat potrzebuje jego organizm. Mata MultiSpa Frequenzmatte oferuje bowiem aż 50 różnych programów częstotliwości, 9 wstępnie ustawionych form terapii pola magnetycznego oraz 36 pól terapii światłem podczerwonym i biofotonami. Długość 190 cm i szerokość 80 cm sprawiają, że domowymi zabiegami można z łatwością objąć całe ciało.

Mata MultiSpa Frequenzmatte – sposób na codzienne odprężenie

Mata MultiSpa Frequenzmatte gwarantuje codzienne, maksymalne odprężenie organizmu. Osoby systematycznie z niej korzystające wskazują m.in. na:

 • poprawę krążenia krwi, co może przełożyć się na lepsze dokrwienie tkanek, poprawę kondycji skóry czy ogólną poprawę samopoczucia;
 • rozluźnienie mięśni, z czego warto skorzystać np. po intensywnym treningu, pracy fizycznej lub po prostu na zakończenie dnia;
 • redukcję stresu i wyciszenie;
 • poprawę odporności.

Z maty można korzystać o dowolnej porze dnia. Wystarczy już 20 minut, aby uzyskać pożądane efekty i poczuć głęboki relaks. Odprężenie jest ważnym elementem harmonijnego, zbilansowanego życia. Zarówno u osób przewlekle chorych, jak i zdrowych, bez względu na styl życia. To w pełni naturalna metoda, pozbawiona skutków ubocznych, o potwierdzonym działaniu. W dzisiejszych czasach, gdy tempo życia jest tak szybkie, warto znaleźć sposób na relaksację we własnym domu. Z pewnością szybko doceni się zalety maty MultiSpa Frequenzmatte.

Patronite
Patronite

Mata MultiSpa Frequenzmatte - sposób na codzienne odprężenie

Zalety maty MultiSpa Frequenzmatte

Mata MultiSpa Frequenzmatte powstała przy współpracy zespołu specjalistów, w tym neuropatów oraz lekarzy. Została stworzona w taki sposób, aby korzystnie oddziaływać na zdrowie i psychikę, a ważnym kierunkiem jej działania jest minimalizacja odczuwania stresu oraz przeciwdziałanie jego konsekwencjom.

Decydując się na korzystanie z tej maty, można dopasowywać do indywidualnych preferencji i potrzeb nie tylko parametry jej działania, ale również sposób wykorzystania. Można bowiem ułożyć ją na podłodze, łóżku, sofie, krześle, fotelu lub leżance do masażu – dobrze dopasuje się do kształtu każdej powierzchni. To produkt w pełni bezpieczny (posiada certyfikowane CE i RoHS zgodnie z normami UE), przetestowany pod każdym aspektem. Stanowi inwestycję długoterminową, która zwróci się w lepszym samopoczuciu i odnalezieniu balansu życiowego.

MultiSpa Frequenzmatte – mata antystresowa dla każdego

Na metę MultiSpa Frequenzmatte zaleca się zdecydować w szczególności, gdy pojawiły się z następujące problemy:

 • przemęczenie umysłowe, np. w związku z intensywną nauką, egzaminami, pracą umysłową;
 • przemęczenie fizyczne, np. w związku z pracą zawodową, uprawianiem sportu;
 • stres i zmęczenie związane z szybkim tempem życia lub problemami osobistymi;
 • wypalenie zawodowe;
 • zespół chronicznego zmęczenia;
 • natłok obowiązków, zwłaszcza przy braku czasu;
 • nadmierna produkcja kortyzolu (hormonu stresu), co może mieć różne podłoże.

A także zawsze wtedy, gdy chcemy rozpocząć swój dzień w zdrowy, zbilansowany sposób (co ma ogromne znaczenie na cały jego dalszy przebieg) lub zakończyć go osiągnięciem stanu relaksu i wyciszenia.

Więcej informacji na temat maty MultiSpa Frequenzmatte na oficjalnej stronie: multispa-polska.pl

Artykuł sponsorowany

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *