Szukaj
Szukaj

Forum Menedżerów Służby Zdrowia

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Zapraszamy na wyjątkową konferencję, która odbędzie się 14 grudnia 2023 roku w Lublinie. Forum Menedżerów Służby Zdrowia to niezwykła okazja do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz zwiększenia efektywności zarządzania placówkami medycznymi.

Forum Menedżerów Służby Zdrowia - Unikalna konferencja dla zarządzających podmiotami leczniczymi!

Forum Menedżerów Służby Zdrowia

Forum Menedżerów Służby Zdrowia to event, gdzie eksperci, menedżerowie oraz praktycy z branży medycznej spotkają się, aby dzielić się swoimi doświadczeniami w zarządzaniu podmiotami leczniczymi. Tematyka konferencji obejmuje m.in. strategie zarządzania, technologie informatyczne w służbie zdrowia, efektywność kosztowa oraz innowacje w opiece nad pacjentem.
Dodatkową atrakcją będzie część wystawowa, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i usługami dostępnymi na rynku. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i znalezienia partnerów, którzy pomogą w rozwoju Twojej placówki medycznej.

Patronite
Patronite

Forum Menedżerów Służby Zdrowia - Unikalna konferencja dla zarządzających podmiotami leczniczymi!

Unikalna konferencja dla zarządzających podmiotami leczniczymi!

19 grudnia organizujemy Forum w wersji online. Jest to idealna okazja do poszerzenia swojej wiedzy dla osób, które nie mogły wziąć udziału w Lublinie. Podczas tego spotkania omówimy najważniejsze kwestie dot. zarządzania podmiotem leczniczym z zakresu prawa oraz obsługi pacjenta. Rejestracja na oba wydarzenia jest już otwarta. Zapisy są dostępne pod adresem: www.fmsz.com.pl.

Notatka prasowa

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *