Szukaj
Szukaj

Czy odtruwanie alkoholowe w domu jest dla każdego?

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Po hucznej imprezie pozostały Ci już tylko wspomnienia i męczący kac-gigant? Wyobraź sobie, że do Twojego domu przyjeżdża specjalista, by poprawić Twoje samopoczucie w niecałą godzinę. Brzmi jak bajka, prawda? A gdybyśmy powiedzieli Ci, że jest to w pełni możliwe, a ‒ co więcej! ‒ dostępne dla Ciebie już w godzinę? To nie żarty! Odtruwanie alkoholowe w domu to jeden z największych hitów ostatnich lat. Na czym polega ten zabieg? Kiedy warto z niego skorzystać? Jak zamówić odtruwanie alkoholowe do domu? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym tekście!

Czy odtruwanie alkoholowe w domu jest dla każdego?

Jak działa odtruwanie alkoholowe?

Odtruwanie alkoholowe to zabieg polegający na podaniu pacjentowi kroplówek dożylnych. Jakich? Bogatych w witaminy, minerały oraz antyoksydanty. Co więcej, używane w odtruwaniu alkoholowym kroplówki mogą dodatkowo zawierać doraźne leki, by ulżyć skacowanemu pacjentowi we wszystkich dokuczliwych dolegliwościach.

Zabieg odtruwania alkoholowego działa wielokierunkowo. Umożliwia przede wszystkim:

  • dogłębne nawodnienie organizmu;
  • przyspieszenie wypłukiwania z organizmu resztek alkoholu i jego toksycznych metabolitów;
  • uzupełnienie niedoboru elektrolitów, czyli jonów sodu, potasu, wapnia czy magnezu;
  • przywrócenie prawidłowego stężenia glukozy we krwi;
  • uzupełnienie niedoboru witamin z grupy B czy witaminy C;
  • neutralizację stresu oksydacyjnego;
  • przyspieszenie regeneracji wątroby i układu nerwowego.

Nie bez znaczenia jest też, że dobroczynne preparaty podawane są w formie kroplówek. Podanie ich bezpośrednio do naczynia krwionośnego omija ograniczenia wynikające z budowy i funkcjonowanie układu nerwowego, co znacznie zwiększa biodostępność związków odżywczych i leków. Substancje te docierają w ciągu kilku minut, wraz z krwią, do wszystkich tkanek i komórek organizmu. To wszystko sprawia, że pierwsze efekty odtruwania alkoholowego odczuwalne są jeszcze w trakcie wykonywania wlewu dożylnego.

Czy odtruwanie alkoholowe w domu jest dla każdego?

Jak przebiega zabieg odtruwania alkoholowego w domu?

Odtruwanie alkoholowe, jak każdy inny zabieg medyczny, wymaga odpowiedniej kwalifikacji. W tym celu specjalista ‒ lekarz lub ratownik medyczny ‒ przeprowadza z pacjentem krótki wywiad. Ocenia on stan zdrowia pacjenta, by odpowiednio dobrać preparaty, a także wykluczyć ewentualne interakcje z przyjmowanymi przez niego lekami czy suplementami diety.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Właściwy etap zabiegu rozpoczyna się od wykonania wkłucia dożylnego. W tym celu specjalista lokalizuje odpowiednie naczynie krwionośne, najczęściej w okolicy dołu łokciowego. Następnie dezynfekuje skórę pacjenta oraz zakłada jednorazowe rękawiczki. Za pomocą jałowego wenflonu wykonuje wkłucie dożylne, które tymczasowo zabezpiecza okleiną. Do właśnie do wenflonu podłączana jest wybrana kroplówka.

W tym czasie pacjent powinien spokojnie siedzieć bądź leżeć, w oczekiwaniu aż cała zawartość kroplówki spłynie do naczynia krwionośnego. Przez cały czas trwania zabiegu specjalista czuwa przy pacjencie, bacznie obserwując jego samopoczucie. Po zakończeniu odtruwania alkoholowego wenflon zostaje wyciągnięty z żyły pacjenta, a małe nakłucie zaklejone plastrem.

Odtruwanie alkoholowe w domu? Zadzwoń po KacDoktora!

Ubiegłonocna impreza zaszła za daleko? Nie masz siły, by wyjść do kuchni, nie wspominając już o pracy i czekających Cię obowiązkach? To najlepszy moment, by skorzystać z odtruwania alkoholowego w domu. Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach zawsze możesz zadzwonić do KacDoktora. To firma, w której znajdziesz lekarzy i ratowników medycznych z wieloletnim doświadczeniem w temacie leczenia kaca. Zadbają oni nie tylko o skuteczność całego zabiegu, ale także jego bezpieczeństwo oraz komfortową atmosferę.

Jak skorzystać z usług KacDoktora? Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą telefonicznie lub wypełnisz formularz internetowy, a specjalista przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres nawet w 45 minut. Usługa odtruwania alkoholowego pacjenta dostępna jest całodobowo, przez cały tydzień, więc nie musisz martwić się nieodpowiednią porą.

Kac nie musi rujnować Twojego dnia! Sięgnij po odtruwania alkoholowe i ciesz się dobrym samopoczuciem już teraz!

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *