Szkolenie Fizjoterapia w sporcie (07-08.10.2017) – Tychy

//Szkolenie Fizjoterapia w sporcie (07-08.10.2017) – Tychy
Fotodepilacja Wrocław

07-08.10.2017 r. w Tychach odbędzie się szkolenie dla fizjoterapeutów o tematyce “Fizjoterapia w sporcie z praktycznym wykorzystaniem metod diagnostyki i terapii wspomagającej trening”.

Szkolenie Fizjoterapeuty 07-08.10.2017 - Tychy

Prowadzący to fizjoterapeuci z długoletnim doświadczeniem, najlepsi specjaliści z Centrum Fizjoterapeuty. Szkolenie obejmuje zagadnienia teoretyczne i praktyczne, które uczestnicy będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy w gabinecie i w każdych warunkach ze sportowcami.

Organizator:

Centrum Fizjoterapeuty

Miejsce szkolenia:

ul. Żwakowska 15, 43-100 Tychy (Centrum Terapii Manualnej)

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy:

[email protected] lub 513 776 935

Certyfikat uczestnictwa:

każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia “Fizjoterapia w sporcie z praktycznym wykorzystaniem metod diagnostyki i terapii wspomagającej trening”.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu

Aby wziąć udział w szkoleniu należy dokonać wpłaty w tytule wpisując “Szkolenie 07102017 Imię Nazwisko” na poniżej podane dane:

GRUPA FIZJOTERAPEUTY

Pl. Św. Macieja 2/2
50-244 Wrocław

Idea Bank (numer rachunku):
48 1950 0001 2006 0018 9103 0001

Cena:

990 zł

Zagadnienia poruszane przez kadrę szkoleniową

Sebastian Eisler – Na chwile przed startem – czyli fizjoterapia dla poprawy wyniku

Paweł Błachotnik – Łańcuchowa geneza urazów w sporcie. Leczenie zaburzonych wzorców jako sposób poprawy biomechaniki wysiłku fizycznego.

Paweł Botor – Fizjoterapia w amatorskich klubach sportowych + Foam rolling, czyli metody specjalne rozluźniania powięziowego

Prowadzący (kadra szkoleniowa)

Mgr Sebastian Eisler – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski Bobslei i Skeletonu. Pracuje z zawodnikami podczas przygotowań do największych, międzynarodowych imprez sportowych i zawodów (Igrzysk Olimpijskich w PyeongChang 2018, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Pucharu Świata, Pucharu Europy). W swojej pracy wykorzystuje współczesne, a przede wszystkim skuteczne metody diagnostyki i terapii, które w sporcie przynoszą często natychmiastowe efekty. Każdą kontuzję traktuje jak wyzwanie i podchodzi do niej z najwyższą starannością. Podkreśla, że ma podwójne szczęście, ponieważ swoje pasje – sport i fizjoterapię – połączył z pracą.

Więcej: https://centrum.fizjoterapeuty.pl/specjalista/sebastian-eisler/

Mgr Paweł Błachotnik – Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przez lata rzetelnej pracy we wrocławskim gabinecie fizjoterapii doskonalił i ugruntował swoje doświadczenie zawodowe. Intensywna praca z pacjentem pozwoliła mu lepiej zrozumieć przypadłości podopiecznych, którzy do niego trafiają. Jednym z jego zainteresowań jest optymalizacja wyników sportowych w sportach siłowych. Wychodząc na przeciw zróżnicowanym potrzebom swoich pacjentów i multidyscyplinarność jednostek klinicznych nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i podejmuje nowe wyzwania.

Więcej: https://centrum.fizjoterapeuty.pl/specjalista/mgr-pawel-blachotnik/

Mgr Paweł Botor – Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Fizjoterapeuta reprezentacji Polski w piłce plażowej w ramach FIVB World Tour (Rio de Janeiro, Sochi, Xiamen, Puerto Vallarta). Od wielu lat współpracuje ze sportowcami. Fizjoterapeutycznej pomocy udzielał m.in. z zawodnikom drużyny futbolu amerykańskiego Wrocław Outlaws, siatkarzom ZAKSy Kędzierzyn Koźle. Obecnie współpracuje z drużyną Futbolu Amerykańskiego Tychy Falcons (Topliga PLFA) oraz klubem Wolverines Opole (PLFA II).

Więcej: https://centrum.fizjoterapeuty.pl/specjalista/pawel-botor/

Rehabilitacja Wrocław
Autor: | 2017-10-03T16:00:46+00:00 03 Październik, 2017|Kategorie: Szkolenia|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!