Szkolenia

/Szkolenia
Szkolenia2018-04-27T14:53:51+00:00

Diagnostyka i terapia manualna

Odcinek lędźwiowo-krzyżowy kręgosłupa

Diagnostyka i terapia manualna odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa – 1-dniowe szkolenie, które poprowadzi dr Mateusz Nowacki – chiropraktyk z Australii. Został zaproszony do Centrum Fizjoterapeuty, aby podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy z pacjentami, a także znanymi sportowcami w Polsce i na świecie.

Data: 26.05.2018 Cena: 399 zł

Funkcjonalna Terapia Trzewi

Funkcjonalna Terapia Trzewi – 3-dniowe szkolenie, które poprowadzi fizjoterapeuta Władysław Batkiewicz – twórca tej metody. Został zaproszony do Centrum Fizjoterapeuty, aby podzielić się swoim wybitnym doświadczeniem z terapii narządów wewnętrznych.

Data: 20-22.04.2018 Cena: 1400 zł | brak miejsc

Diagnostyka i terapia manualna

Odcinek szyjny i piersiowy kręgosłupa

Diagnostyka i terapia manualna odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa – 1-dniowe szkolenie, które poprowadzi dr Mateusz Nowacki – chiropraktyk z Australii. Został zaproszony do Centrum Fizjoterapeuty, aby podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy z pacjentami, a także znanymi sportowcami w Polsce i na świecie.

Data: 04.03.2018 Cena: 399 zł

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!