Zespół cieśni nadgarstka w obu dłoniach

//Zespół cieśni nadgarstka w obu dłoniach
Sprawdzony Fizjoterapeuta

Pytanie

Witam,
mam zespół cieśni nadgarstka w obu dłoniach. Rok temu miałam zabieg na prawa rękę! Okazało się, że ręka jest gorsza obecnie niż przed operacja! Chodziłam na fizykoterapię prawie 8 miesięcy! Bardzo trudno jest mi funkcjonować, a chce powiedzieć, że jeszcze pracuje! Nie wiem co powinnam dalej robić ??? Biorę tabletki przeciwbólowe i tak się bronię ale na dłuższa metę nie wyrabiam!

Pozdrawiam
Halina

Odpowiedź

Pani Halino,
fizykoterapia często nie jest skuteczna w takich przypadkach jak Pani opisała. Zalecam wybrać się do fizjoterapeuty, który popracuje nad Pani ręką manualnie stosując odpowiednie metody terapii manualnej. Proszę wziąć ze sobą wszystkie badania i dokładnie opisać fizjoterapeucie przebieg leczenia. Będzie on wtedy mógł zaplanować i dobrać odpowiednią do przypadku rehabilitację. Tabletki przeciwbólowe nie leczą tylko uśmierzają ból.

Medfile

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Marcin Baranowski
centrum.fizjoterapeuty.pl

Fizjoterapia Wrocław wizyta

Strefa Fizjoterapii

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!

 

*Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA
Prywatność i Warunki