Kursy dla fizjoterapeutów, stomatologów, ortodontów

//Kursy dla fizjoterapeutów, stomatologów, ortodontów
Fotodepilacja Wrocław

Szanowni Państwo,
zapraszamy na kursy:

Diagnoza i leczenie stawów skroniowo-żuchwowych” – kurs skierowany do fizjoterapeutów, stomatologów oraz ortodontów, który odbędzie się w dniach 21-22.11.2015 roku w Warszawie. Prowadzący to znany na całym świecie dr Omer Matthijs.

Szkolenie będzie dotyczyło diagnozowania oraz leczenia zaburzeń, jak również dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego, a także połączenia czaszkowo-żuchwowego. Co bardzo ważne szkolenie jest realizowane według standartów International Academy of Orthopedic Medicine.

Kurs obejmuje m.in. nauczenie badania funkcjonalnego oraz stomatologicznego osób z zaburzeniami stawu skroniowo-żuchwowego. Dodatkowo uczy jaką podejmować decyzję kliniczną z zakresie metody i procedury leczniczej.

Szkolenie złożone jest z dwóch części:

  • teoretycznej
  • praktycznej

Na szkoleniu przedstawiona zostanie tylko wiedza potwierdzona badaniami naukowymi oraz sprawdzona w trakcie pracy z pacjentami. Stanowi ona podstawę w terapii w licznych klinikach stomatologicznych, jak również fizjoterapeutycznych na terenie Szwajcarii, Niemiec i Austrii.

 

fizjoszkolenia

 

Diagnoza i leczenie dysfunkcji przejścia szyjno-piersiowego” – kurs dla fizjoterapeutów, który odbędzie się w dniu 24.11.2015 roku w Warszawie. Prowadzący to Didi van Paridon, światowej klasy specjalista.

Podczas jednodniowego szkolenia dotyczącego odcinka kręgosłupa od C7 do Th4, wieloletnia instruktorka, a także terapeutka manualna Didi von Paridon-Edauw przedstawi jak kompleksowo diagnozować. Pokaże również terapię opracowaną przez IAOM (International Accademy of Orthopedic Medicine). Kurs kładzie szczególny nacisk na prawidłową diagnostykę i rozpoznanie dolegliwości przed przystąpieniem do leczenia. W ramach szkolenia przedstawione zostaną techniki:

  • tkanek miękkich
  • stawowe

Całość kursu oparta jest na potwierdzonych badaniach naukowych.

Zapraszamy!
Fizjoszkolenia
www.fizjoszkolenia.pl

Rehabilitacja Wrocław
Autor: | 2016-03-01T13:01:00+00:00 26 Październik, 2015|Kategorie: kursy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!