Diagnostyka i terapia manualna – odcinek lędźwiowo-krzyżowy

/Diagnostyka i terapia manualna – odcinek lędźwiowo-krzyżowy
Diagnostyka i terapia manualna – odcinek lędźwiowo-krzyżowy2018-04-23T10:28:57+00:00

Diagnostyka i terapia manualna odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa

Diagnostyka i terapia manualna odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa – 1-dniowe szkolenie (26.05.2018 r.), które poprowadzi dr Mateusz Nowacki – chiropraktyk z Australii. Został zaproszony do Centrum Fizjoterapeuty, aby podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem pracy z pacjentami, a także znanymi sportowcami w Polsce i na świecie.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia “Diagnostyka i terapia manualna odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa”.

Data szkolenia: 26.05.2018 r.

Rozpoczęcie: 9:00.

Czas trwania: 9 godzin (teoria i praktyka).

Główne zagadnienia szkolenia

1. Historia choroby – jaka jest wartość dobrze przeprowadzonego wywiadu z pacjentem?

2. Badanie fizykalne – czego nie wolno jest ci pominąć?

3. Badania obrazowe (czytanie zdjęć RTG) – kiedy twój pacjent potrzebuje dalszej diagnostyki?

4. Terapia manualna – wskazania i przeciwwskazania.

5. Indywidualny plan terapii – jakie elementy leczenia będą najważniejsze i jakie cele chcesz osiągnąć razem z twoim klientem?

6. Terapia manualna w praktyce.

7. Analiza przypadków i podsumowanie.

8. Język angielski w terapii manualnej – popraw swoją komunikację z pacjentem anglojęzycznym!

dr Mateusz NowackiDoktor Chiropraktyki (DC) Mateusz Nowacki to jeden z sześciu chiropraktyków w Polsce, a także jedyny na Dolnym Śląsku z akredytowanym wykształceniem zagranicznym doktora chiropraktyki – Doctor of Chiropractic (Australia). Jest on członkiem World Federation of Chiropractic, European Chiropractor’s Union i Polskiego Towarzystwa Chiropraktyki.

W swojej wieloletniej karierze współpracował ze znanymi sportowcami jak Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie), Weronika Nowakowska (biathlon), Łukasz Wójcik (karate) oraz Karolina Riemen-Żerebecka (skicross). Wchodził również w skład medyczny, a także miał pod opieką sportowców z całego świata podczas The World Games 2017.

Na szkolenie można zapisać się za pomocą poniższego formularza lub pod numerem telefonu 513 776 935

Dane kursanta

Dane do faktury

Zadaj pytanie

Pytania do specjalisty on-line. Jeśli nie znalazłeś informacji, której szukałeś, a sprawa jest dla Ciebie ważna – zadaj pytanie poprzez poniższy formularz. Nasi specjaliści z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Twoje pytanie i odpowiedź zostanie opublikowana w naszym serwisie, aby inni użytkownicy mogli się z nią zapoznać. Zapraszamy do kontaktu!