Medfile

Nastolatek przez kilka miesięcy męczył się z silnym bólem. Jednak jeden wyjazd do Chiropraktyka zmienił jego życie.

W wieku zaledwie 17-letni Muntathar Altaii doznał urazu, z którym bardzo się męczył co widać na poniższym filmie. Altaii, próbując usunąć stary pień drzewa z ziemi nieświadomie popełnił błąd. Wyciągając go, wykonał nieprawidłowy ruch. Powinien ciągnąć drzewo “z kolan”, jednak zrobił inaczej czego skutkiem były problemy z plecami. U chłopca zdiagnozowano kifozę, gdzie krzywizny były tak duże, że powodowały bardzo zaokrąglone tułowie. Największym problemem nie jest to jaka miał postawę, ale niesamowity ból, który mu towarzyszył. Dochodziło już nawet do braku czucia w lewej nodze.

Codzienne życie było walką. Altaii nie mógł już nic prawie robić. Zwykłe wyjście na spacer wiązało się z wielkim wysiłkiem, nie mówiąc już o wstaniu z łóżka.

Zrozpaczona rodzina chłopca zwróciła się do Gonstead Chiropraktyka w Australii. Nikt w ich kraju nie chciał podjąć się leczenia obawiając się, że może być tylko gorzej. A było bardzo źle. Jednak w ciągu zaledwie dziesięciu dni doszło do niesamowitej przemiany dzięki wykwalifikowanemu specjaliście. Szczerze mówiąc, jeśli nie wierzysz w to, co Chiropraktyk może naprawdę zrobić, zobacz!

Sklep Spirulina

 

Polecane produkty:

Aktualizacja:

Rehabilitacja Wrocław