Szukaj
Szukaj

Wygodne materace w Koszalinie – co jest ważne w trakcie odpoczynku?

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Po ciężkim dniu każdy z nas myśli o udanym wypoczynku. Sen pozwala nam zregenerować siły, aby kolejnego dnia móc ponownie wykonywać swoje obowiązki oraz cieszyć się życiem. Producent materacy Hilding Anders – światowy lider obecny na rynku od 1939 roku, wie, jak ważna jest ergonomia i higiena snu. Dostarcza on nam materace Hilding oraz Curem, a także niezwykle wygodne łóżka, które mają na celu zapewnić nam odpowiedni wypoczynek.

Wygodne materace w Koszalinie - co jest ważne w trakcie odpoczynku?

Wygodne materace w Koszalinie – ergonomia snu

Wygodne materace w Koszalinie zapewnią nam na zdrowy, spokojny sen. Aby móc dobrze wypocząć w nocy, nie wystarczy położyć się wcześnie spać. Chcąc wstać rano wypoczętym, musimy zadbać o to, aby materac był idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Producent materacy Hilding Anders wie, jak ważna jest ergonomia snu. Materace z kolekcji Hilding podzielone są na 7 stref o różnym stopniu twardości. Dają one odpowiednie wsparcie na całej długości ciała. Zastosowanie komponentów tj.:

  • miękka, termoelastyczna pianka Visco;
  • wysokoelastyczna, lekko chłodząca pianka FloFom;
  • inne wysokoelastyczne pianki;
  • sprężyny w technologii kieszeniowej;
  • lateks, filc, kokos, Sizal;

sprawia, że materace Hilding dają nam jeszcze większe wsparcie oraz są dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Każdy z nas jest bowiem inny.

Duże materace w Koszalinie 200×200 są przeznaczone dla par. Przy zupełnie odmiennych preferencjach oraz potrzebach powinniśmy zdecydować się na dwa oddzielne materace. Dobry materac 100×200 dopasowany dla każdego z osobna wpłynie pozytywnie na jakość wypoczynku.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Twardy materac ortopedyczny Koszalin

Twardy materac ortopedyczny tj. Hilding Posodoble został stworzony z myślą o osobach, które mają problemy z kręgosłupem. Jest to materac sprężynowy, podzielony na 7 stref twardości. Został on dodatkowo usztywniony. Z jednej strony znajduje się mata kokosowa, z drugiej warstwa z Sizalu. Materac ten, podobnie jak inne materace medyczne marki Hilding, przeszedł szereg restrykcyjnych badań, dzięki czemu uzyskał status wyrobu medycznego, co może odegrać ogromną rolę w rehabilitacji kręgosłupa.

Wygodne materace w Koszalinie - ergonomia snu

Dobry materac w Koszalinie – higiena snu

Dobry materac powinien zapewnić nam właściwą higienę snu. Materace Hilding są również przewiewne, a ich budowa pozwala na swobodny przepływ powietrza. Dodatkowo nie zaszkodzi wietrzenie materaca. Jak wietrzyć materac? Wystarczy, że po wstaniu z łóżka zostawimy materac odkryty na 30-60 minut. Okno w sypialni powinno być otwarte. Producent materacy Hilding zadbał również o to, aby utrzymanie jego produktów w czystości było proste. Materace ubrane są w zdejmowany pokrowiec, który należy regularnie prać. Właściwą higienę snu zagwarantują nam bezpieczne dla zdrowia materiały. A dodatkowo alergicy ucieszą się z antyalergicznych właściwości pianek takich jak lateks czy FloFom.

Kupno materaca w Koszalinie jeszcze nigdy nie było takie proste. Wystarczy określić swoje preferencje oraz potrzeby i sięgnąć po właściwy materac. Hilding Anders daje na swoje produkty 15 lat gwarancji.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Jedna odpowiedź

  1. Bardzo ważny w trakcie odpoczynku jest materac, bez dobrze dobranego taki sen lub relaks nie będzie efektywny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *