Szukaj
Szukaj

Wydzierżaw sprzęt wspomagający oddychanie i spraw, że twoi bliscy zawsze będą oddychać pełną piersią

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Problemy z oddychaniem często dotyczą osób starszych i tych, które cierpią na przewlekłe choroby. Niestety, dopadając ich, sprawiają, że nawet najprostsze czynności dnia codziennego stają się skomplikowanym wyzwaniem. Dlatego proponujemy ci rozwiązanie, które może wspomóc twoich bliskich: sprzęt wspomagający, który możesz wydzierżawić. Poznaj kilka podstawowych rodzajów takich urządzeń i wybierz ten, który pomoże rozwiązać problemy najbliższych.

Wydzierżaw sprzęt wspomagający oddychanie i spraw, że twoi bliscy zawsze będą oddychać pełną piersią
fot. oddychasz.pl

Asystor kaszlu

Inaczej nazywany jest koflatorem. To nowoczesne urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które mają nieefektywny odruch kaszlowy oraz osłabione mięśnie oddechowe. Jego zadaniem jest oczyszczanie oskrzeli z zalegającej tam wydzieliny, jeśli pacjenci nie w stanie samodzielnie tego zrobić.

Jego praca polega na dwóch cyklach i prowadzona może być między innymi przez rurkę tracheotomiczną, jak i przez maskę. W pierwszym etapie urządzenie wdmuchuje powietrze do płuc pacjenta, rozszerzając je i sprawiając, że flegma odrywa się od jego ścianek. W następnej kolejności powietrze jest zasysane, co powoduje oczyszczenie dróg oddechowych z wydzieliny.

Dzięki temu płuca pacjentów ulegają oczyszczeniu, a co za tym idzie, zmniejsza się ryzyko pogłębienia choroby i częstotliwość pobytów w szpitalu.

Koncentrator tlenu

Tlen jest nam niezbędny do życia, dlatego każdy pacjent, który boryka się z problemami oddechowymi, powinien zostać zaopatrzony w koncentrator tlenu, który pomoże mu doprowadzić do organizmu odpowiednią ilość tego ważnego pierwiastka. Urządzenie działa w taki sposób, że wzbogaca wdychane powietrze w tlen, dzięki czemu prowadzi do podniesienia komfortu życia. Jednocześnie może przyczynić się do szybszego powrotu do zdrowia.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Dokładnie działanie urządzenia oparte jest o wykorzystanie sprężarki. Pobiera ona tlen z powietrza atmosferycznego i zagęszcza go, by podać pacjentowi. Dzięki temu jego organizm jest bezpośrednio zaopatrzony w ten ważny gaz i nie musi opierać się wyłącznie na pracy płuc.

Wydzierżaw sprzęt, który wspomoże bliskich

Być może obawiasz się ceny, jaką przyszłoby ci zapłacić za produkty medyczne najwyższej jakości, które służą poprawie komfortu życia i przyczyniają się do szybszego powrotu do zdrowia. Jeśli tak i wydaje ci się, że nie jesteś w stanie w nie zainwestować, rozwiązaniem dla ciebie może być dzierżawa sprzętu medycznego.

Polega ona na wypożyczeniu urządzenia wraz z całym dodatkowym, niezbędnym osprzętem na czas nieokreślony, z miesięcznym wypowiedzeniem i niskimi comiesięcznymi opłatami. Na stronie Oddychasz.pl możesz zapoznać się bliżej z tą opcją, jak również z odpowiednimi modelami urządzeń, które mogłyby cię zainteresować.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *