Wstydliwy problem – nietrzymanie moczu

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Jest ktoś, kto o nietrzymaniu moczu wie wszystko – specjaliści zajmujący się sprzedażą marki SENI. Nietrzymanie moczu to temat niechętnie podejmowany na forum publicznym. Nikt się do tego nie przyznaje, uznając, że nie ma się czym chwalić, a problem istnieje i to u sporej grupy osób. Dotyczy to każdego, młodszego i starszego.

Wstydliwy problem – nietrzymanie moczu

Według Światowej Organizacji Zdrowia nietrzymanie moczu to choroba cywilizacyjna, czyli taka która dotyka co najmniej 5% społeczeństwa. Choroba pojawia się zarówno u kobiet i mężczyzn, przy czym częściej występuje wśród kobiet. Dzieje się tak głównie ze względu na anatomię układu moczowego. Najczęstszym rodzajem nietrzymania moczu jest jego odmiana wysiłkowa. Osoby zapadające na tę przykrą dolegliwość nie wiedzą w jaki sposób sobie pomóc, a pytać z reguły nie chcą, bo to dla nich wstydliwy problem. Na początek warto zajrzeć na stronę https://seni.pl/pl_PL, gdzie otrzymamy nie tylko odpowiedzi na pojawiające się pytania, dowiemy się również z jakiego produktu powinniśmy skorzystać.

Jak sobie radzić z objawami nietrzymania moczu?

Koniecznie umówmy wizytę u urologa, ginekologa lub uroginekologa, względnie urofizjoterapeuty. Nie stosujmy domowych metod, w tym przypadku potrzebny jest lekarz. Choroba może postępować, w związku z tym nie ma na co czekać. U podstaw tego schorzenia bardzo często leży niewydolność mięśnia zwieracza wewnętrznego cewki moczowej. Również osłabienie dna miednicy mniejszej ma spory wpływ na nietrzymanie moczu. Często objawy zaczynają dokuczać kobietom po porodzie. Niemały wpływ na rozwój choroby ma niedobór estrogenów w okresie menopauzy. Zanim lekarz przeprowadzi z nami wywiad upłynie zapewne trochę czasu. Ratujmy się więc, by objawy nie były tak dokuczliwe. Spróbujmy z wkładkami SENI.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Seni Lady i Seni Man – ratunek przy nietrzymaniu moczu

Seni Lady to wkładki urologiczne dla kobiet, występujące w różnych wariantach:

  • Seni Lady Slim – przeznaczone dla kobiet, którym zdarzy się popuścić kilka kropli moczu. Mamy tu do wyboru Sani Lady Slim Micro, Mini, Mini Plus oraz Normal, dyskretne, ze skompresowanym wkładem. Chłonność na poziomie od 1 do 3.
  • Seni Lady Normal – dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia, stanowią doskonałe zabezpieczenie przy lekkim nietrzymaniu moczu, chłonność na poziomie 3.
  • Seni Lady Extra – dla kobiet ceniących komfort i bezpieczeństwo połączone z dyskrecją, dostosowane do lekkiego nietrzymania moczu, chłonność na poziomie 4.
  • Seni Lady Plus – stanowią doskonałe zabezpieczenie przy średnim nietrzymaniu moczu, posiadają łatwe mocowanie do bielizny, zapewniają gwarancję i komfort użytkowania, chłonność na poziomie 6.
  • Seni Lady Super – również idealne przy średnim nietrzymaniu moczu, zapewniają jak wszystkie z wkładek ochronę przed wyciekaniem, chłonność na poziomie 5.
  • Seni Lady Extra Plus – stosowane przy lekkim nietrzymaniu moczu, posiadają pewniejsze zabezpieczenie niż przy użyciu klasycznej podpaski, chłonność na poziomie 4,5.

Seni Man to wkładki urologiczne dla mężczyzn, do wyboru w trzech wariantach:

  • Seni Man Normal o chłonności na poziomie 2,5.
  • Seni Man Extra z chłonnością 4.
  • Seni Man Super o chłonności 6.

Warto wiedzieć, że posiadając zaświadczenie od lekarza oraz zlecenie na środki chłonne marki Seni, możemy skorzystać z refundacji na wyroby medyczne, z dowozem do domu. Aktualnie podczas pandemii wystarczy skontaktować się z lekarzem telefonicznie, poprosić o zlecenie w ramach teleporady, a wszystko bez wychodzenia z domu.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *