Szukaj
Szukaj

Suplementy dla sportowców

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Niezależnie od tego, czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, czy utrzymać wysportowaną sylwetkę, zapoznaj się z ofertą sklepu z odżywkami online. Możesz tutaj kupić aminokwasy, suplementy diety, BCCA, kreatynę, czy gainery. W ofercie obowiązkowo znalazły się też przedtreningówki, odżywki węglowodanowe i boostery tlenku azotu.

Suplementy dla sportowców

Jeśli chcesz przyspieszyć regenerację po intensywnym wysiłku, sięgnij po potreningówkę. Sklep z odżywkami online proponuje zarówno produkty z kreatyną, jak i bez. Zastanawiasz się, jak szybko spalić tkankę tluszczową? Z pomocą przychodzą spalacze tłuszczu, które wspaniale uzupełnią zdrową dietę i regularną aktywność fizyczną. Proponowane produkty wspierają budowę tkanki mięśniowej.

Jakie właściwości ma glutamina?

Jeśli szukasz glutaminy, skorzystaj z oferty sklepu z odżywkami online. Wspomniany aminokwas endogenny zazwyczaj znajduje się w krwiobiegu w dużych ilościach. Odpowiada za transport azotu. Chociaż organizm wytwarza glutaminę, warto sięgnąć po odpowiednie suplementy, by zaspokoić zapotrzebowanie. W ten sposób możesz usprawnić proces regeneracji, poprawić pracę jelit, wzmocnić odporność i przyspieszyć gojenie ran.

Glutamina wpływa na metabolizm BCAA, produkcję glukozy i transport wody. Wpływa też na przekazywanie impulsów nerwowych. Dodatkowo glutamina zmniejsza ryzyko nieszczelnego jelita. Chroni przed przedostawaniem się toksyn z jelit do innych części ciała. Jeśli ciągle czujesz się zmęczony, sięgnij po odpowiednie suplementy.

Patronite
Patronite

Dlaczego warto sięgnąć po jabłczan cytruliny?

Sklep z odżywkami online oferuje skuteczne i bezpieczne preparaty, dzięki którym łatwiej osiągniesz wymarzoną sylwetkę. L-cytrulina pomaga zwiększyć wydajność treningu i wytrzymałość. Może być syntetyzowana w organizmie, dlatego zalicza się ją do aminokwasów nieistotnych. Cytrulina bierze udział w różnych reakcjach metabolicznych, zwłaszcza w cyklu mocznikowym. Jabłczan cytruliny to związek aminokwasowy, który opóźnia zmęczenie mięśni podczas intensywnych ćwiczeń. Przydaje się nie tylko podczas treningu siłowego, lecz także aerobowego. Wspomniany suplement poprawił zdolność organizmu do metabolizmu oksydacyjnego, jednocześnie obniżył ciśnienie krwi.

Sklep z odżywkami online oferuje jabłczan cytruliny w przystępnej cenie. Proponowany suplement zapewnia lepszy przepływ krwi do mózgu. Dodaje więc energii do działania, jednocześnie poprawia koncentrację. Aby zmaksymalizować korzyści, przyjmuj suplement 30 minut przed treningiem.

Jak wybrać aminokwasy BCAA?

W ofercie sklepu z odżywkami online nie mogło zabraknąć suplementów BCAA, czyli aminokwasów rozgałęzionych. Proponowane produkty pobudzają metabolizm, jednocześnie chroniąc mięśnie przed rozpadem. Ułatwiają wzrost i utrzymanie tkanki mięśniowej, dlatego maksymalizują efekty treningu siłowego.

Włączając BCAA do rutynowej suplementacji, możesz zmniejszyć uczucie głodu. Wspomniane suplementy wspierają też syntezę białek mięśniowych i skracają czas regeneracji. Pomagają również zachować energię podczas treningu, dzięki czemu łatwiej osiągniesz swój cel. Aminokwasy rozgałęzione regulują poziom testosterolu i kortyzolu we krwi.

Artykuł sponsorowany

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *