Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Rezonans magnetyczny jest popularną i stosunkowo często wykorzystywaną technologią nieinwazyjnej diagnostyki medycznej. Znajduje on niesamowicie szerokie zastosowanie w leczeniu pacjentów oraz pracach badawczych.

Rezonans magnetyczny - zastosowanie

Rezonans jest metodą, która umożliwia obrazowanie diagnostyczne wszystkich struktur anatomicznych ludzkiego ciała, pozwalając na otrzymanie wyraźnego, przekrojowego obrazu 3D.

Zastosowanie rezonansu magnetycznego w diagnostyce medycznej

Badanie techniką rezonansu magnetycznego okazuje się niezastąpione w diagnostyce praktycznie całego organizmu. Rozpowszechnienie tej metody badania ludzkich tkanek przyczyniło się do jej popularyzacji. Jest dostępna i szeroko wykorzystywana podczas diagnostyki różnego rodzaju schorzeń. MRI przydaje się w medycynie, w trakcie wykrywania wszelkiego rodzaju urazów kości, tkanek miękkich, nowotworów, a także badania ewentualnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu mózgu, serca czy innych organów.

Ogromnym plusem rezonansu magnetycznego, poza oczywiście wysoką jakością obrazowania, jest możliwość powtarzania badania, gdy tylko jest to konieczne, bez jakichkolwiek skutków ubocznych dla zdrowia pacjenta. W przypadku tradycyjnego TK nie należy tego robić.

Szybko, perfekcyjnie i bezpiecznie – ultranowoczesne aparaty do MRI

Tempo w jakim otrzymamy wyniki naszego badania aparatem MRI oraz dokładność obrazu będzie zależeć m.in. od jakości samego sprzętu. W dzisiejszych czasach producenci oferują sprzęt naprawdę najwyższej klasy. Stawiając na sprawdzone urządzenia, jak te znajdujące się w asortymencie United Imaging Healthcare, można mieć gwarancję, że wykorzystano w nich najnowocześniejsze technologie – nie tylko w kwestii samej jakości czy funkcjonalności urządzeń, ale także niezwykle wysokiej rozdzielczości obrazowania, bardzo szybkiego czasu badania, oraz wygody pracy z danym skanerem MRI.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Skaner MRI dopasowany do Waszych potrzeb!

Nowoczesne skanery MRI, z którymi spotykamy się podczas niezbędnych dla naszego zdrowia badań, to całkowicie nowa jakość. Poza niesamowicie szeroką gamą informacji, jaką dostarczają oraz szybkiej rekonstrukcji obrazu, do której wykorzystywana jest platforma uCS, umożliwiają bardzo szybkie obrazowanie.

Producenci tego typu skanerów mają dla nas niezwykle szeroki wachlarz swoich rozwiązań, cechujących się ergonomiczną, trwałą i nowoczesną konstrukcją.

Znalezienie idealnego rezonansu magnetycznego, który trafi w nasze zapotrzebowanie wbrew pozorom nie jest trudne. Każda placówka znajdzie ten, który najbardziej jej odpowiada. Różnią się one m.in.:

  • szerokością gantry;
  • wachlarzem dostępnych aplikacji;
  • długością magnesu i zakresem skanowania;
  • narzędziami ułatwiającymi szybką i powtarzalną obsługę aparatu.

 

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *