RSQ Technologies

Program do elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), który ma za zadanie odpowiadać na realne potrzeby środowiska fizjoterapeutycznego czy lekarskiego powinien być czymś więcej niż aplikacją do prowadzenia e-kartoteki pacjenta. Patrząc na codzienne wyzwania naszych Użytkowników związane z procesem diagnostyczno-terapeutycznym wdrożyliśmy wiele usprawnień, które ułatwiają zapis pacjenta na wizytę z poziomu rejestracji, pozwalają na realizację wizyt grupowych, a karta wizyty przygotowana w oparciu o wytyczne Krajowej Izby Fizjoterapeutów znacznie przyspiesza czynności związane z uzupełnieniem dokumentacji medycznej. Gruntowne przygotowanie części merytorycznej dla naszych Użytkowników pozwoliło nam na zrobienie kolejnego kroku, jakim jest zadbanie o widoczność gabinetów specjalistycznych w Internecie.

Reklamuj gabinet w Internecie. Strona www, rejestracja online. Elektroniczna dokumentacja

Bezpłatny marketing Twojego gabinetu 24/7

Marketing i promocja są nieodłączną częścią prowadzenia działalności. Zdajemy sobie sprawę, że te aktywności wymagają dużego nakładu osobowego i finansowego, ponieważ tylko ciągłość i konsekwencja stanowi o sukcesie. Dlatego też postanowiliśmy przejąć te obowiązki za naszych Użytkowników. Idea programu Medfile® od samego początku zakładała implementację wszystkich funkcji do jednego programu. Wyodrębniliśmy zatem 3 moduły, które wpisują się w naszą strategię rozwoju:

  • darmowa strona www, która automatycznie tworzy się w momencie założenia konta i zostaje dodana do katalogu gabinetów – marketing i promocja; czyli bezpłatna reklama gabinetu;
  • rejestracja pacjentów online (integracja kalendarza z platformą ZnanyLekarz);
  • realizacja wizyt za pomocą Medfile® – elektroniczna dokumentacja medyczna.

Promuj gabinet wśród pacjentów – zwiększaj swoje przychody

Strona www w Medfile jest darmowa, tak samo katalog gabinetów. Dzięki temu redukowane są koszty, jakie w sposób tradycyjny należałoby przeznaczyć na te działania. W kilku krokach można przekonać się, jak sprawnie i bezpłatnie można zwiększyć swój dzienny, miesięczny i roczny przychód:

  • załóż darmowe konto w Medfile®;
  • w trakcie rejestracji automatycznie zostanie utworzona podstawowa wersja Twojej strony www;
  • strona Twojej praktyki od razu będzie dostępna w katalogu gabinetów;
  • w panelu Medfile® zarządzaj treścią na swojej stronie, dodaj godziny przyjęć i aktualności;
  • uruchom rejestrację online;
  • zyskuj nowe wizyty i prowadź dokumentację w EDM Medfile®.

Wszelkie działania związane z pozycjonowaniem strony znajdują się po stronie Medfile®. Patrząc na długą działalność firmy (Medfile® to część agencji badawczej BioStat®) i jej doświadczenie w realizacji kampanii i projektów można być pewnym, iż zaproponowane rozwiązanie poparte jest zapotrzebowaniem na taką usługę przez środowisko medyczne oraz samych pacjentów. Digitalizacja jest nieuchronną częścią związaną z postępem technologicznym. Pacjenci wymagają nowoczesnych dróg dotarcia do specjalistów, a wszystkie drogi w tym momencie opierają się na wykorzystaniu potęgi Internetu. Z całą pewnością globalny marketing i reklama wpłyną na rentowność placówki, zwiększając ilość realizowanych konsultacji i tym samym zwiększając zarobki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Umów się na bezpłatną prezentację systemu. Zadzwoń pod numer (+48) 530 610 330 lub napisz do nas maila na adres: biuro@medfile.pl.

Promuj swój gabinet w Internecie za darmo – dodaj za damo do bazy gabinetów.

Artykuł sponsorowany

Rehabilitacja Wrocław