Reklama

Reklamuj gabinet w Internecie. Strona www, rejestracja online. Elektroniczna dokumentacja

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Program do elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), który ma za zadanie odpowiadać na realne potrzeby środowiska fizjoterapeutycznego czy lekarskiego powinien być czymś więcej niż aplikacją do prowadzenia e-kartoteki pacjenta. Patrząc na codzienne wyzwania naszych Użytkowników związane z procesem diagnostyczno-terapeutycznym wdrożyliśmy wiele usprawnień, które ułatwiają zapis pacjenta na wizytę z poziomu rejestracji, pozwalają na realizację wizyt grupowych, a karta wizyty przygotowana w oparciu o wytyczne Krajowej Izby Fizjoterapeutów znacznie przyspiesza czynności związane z uzupełnieniem dokumentacji medycznej. Gruntowne przygotowanie części merytorycznej dla naszych Użytkowników pozwoliło nam na zrobienie kolejnego kroku, jakim jest zadbanie o widoczność gabinetów specjalistycznych w Internecie.

Reklamuj gabinet w Internecie. Strona www, rejestracja online. Elektroniczna dokumentacja

Bezpłatny marketing Twojego gabinetu 24/7

Marketing i promocja są nieodłączną częścią prowadzenia działalności. Zdajemy sobie sprawę, że te aktywności wymagają dużego nakładu osobowego i finansowego, ponieważ tylko ciągłość i konsekwencja stanowi o sukcesie. Dlatego też postanowiliśmy przejąć te obowiązki za naszych Użytkowników. Idea programu Medfile® od samego początku zakładała implementację wszystkich funkcji do jednego programu. Wyodrębniliśmy zatem 3 moduły, które wpisują się w naszą strategię rozwoju:

 • darmowa strona www, która automatycznie tworzy się w momencie założenia konta i zostaje dodana do katalogu gabinetów – marketing i promocja; czyli bezpłatna reklama gabinetu;
 • rejestracja pacjentów online (integracja kalendarza z platformą ZnanyLekarz);
 • realizacja wizyt za pomocą Medfile® – elektroniczna dokumentacja medyczna.

Promuj gabinet wśród pacjentów – zwiększaj swoje przychody

Strona www w Medfile jest darmowa, tak samo katalog gabinetów. Dzięki temu redukowane są koszty, jakie w sposób tradycyjny należałoby przeznaczyć na te działania. W kilku krokach można przekonać się, jak sprawnie i bezpłatnie można zwiększyć swój dzienny, miesięczny i roczny przychód:

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina
 • załóż darmowe konto w Medfile®;
 • w trakcie rejestracji automatycznie zostanie utworzona podstawowa wersja Twojej strony www;
 • strona Twojej praktyki od razu będzie dostępna w katalogu gabinetów;
 • w panelu Medfile® zarządzaj treścią na swojej stronie, dodaj godziny przyjęć i aktualności;
 • uruchom rejestrację online;
 • zyskuj nowe wizyty i prowadź dokumentację w EDM Medfile®.

Wszelkie działania związane z pozycjonowaniem strony znajdują się po stronie Medfile®. Patrząc na długą działalność firmy (Medfile® to część agencji badawczej BioStat®) i jej doświadczenie w realizacji kampanii i projektów można być pewnym, iż zaproponowane rozwiązanie poparte jest zapotrzebowaniem na taką usługę przez środowisko medyczne oraz samych pacjentów. Digitalizacja jest nieuchronną częścią związaną z postępem technologicznym. Pacjenci wymagają nowoczesnych dróg dotarcia do specjalistów, a wszystkie drogi w tym momencie opierają się na wykorzystaniu potęgi Internetu. Z całą pewnością globalny marketing i reklama wpłyną na rentowność placówki, zwiększając ilość realizowanych konsultacji i tym samym zwiększając zarobki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Umów się na bezpłatną prezentację systemu. Zadzwoń pod numer (+48) 530 610 330 lub napisz do nas maila na adres: biuro@medfile.pl.

Promuj swój gabinet w Internecie za darmo – dodaj za damo do bazy gabinetów.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

5 odpowiedzi

 1. Zakupiłam program rok temu i jestem bardzo zadowolona. W czerwcu będę przedłużać subskrypcję. Podoba mi się, że program ciągle się rozwija i dostosowuje do potrzeb specjalistów. Integracja ze ZnanymLekarzem pozwoliła mi korzystać z dwóch platform w jednym miejscu. Polecam program kolegom i koleżankom. Jestem fizjoterapeutką i odkąd używam program Medfile widzę ile czasu oszczędzam na wypisywanie kartotek pacjenta. Naprawdę warto!

  1. bardzo spodobał mi się program w trakcie testów, zalozylam tez latwo strone gabinetu polaczona z rejestracja online. Ciesze się, ze znajoma powiedziala mi o tym programie bo jest dobry.

 2. Bartek:
  Jestem fizjoterapeutą z dosyć sporym stażem pracy. Na portal gabinety trafiłem jako pacjent szukając wizyty u specjalisty a przy okazji znalazłem dobre rozwiązanie na promocje swojego gabinetu. Na początku byłem sceptycznie nastawiony , jednak po pewnym czasie zauważyłem duży wzrost zainteresowania mojej placówki. Postanowiłem zostać i korzystać, przy okazji dostałem możliwości zakupienia taniego programu do prowadzenia EDM – tu skorzystałem w ciemno. Stwierdziłem jeśli dla pacjentów jest wygodne umawianie się nawizyty w tym portalu to program też będzie prosty w obsłudze. Trafiłem w punkt!

 3. Prowadzenie kartoteki pacjentów w tym programie wiele ułatwia. Mi się spodobało, że mogę dodawać zdjęcia rentgenowskie do dokumentacji. Jest też rejestracja online, coraz wiecej z nas z tego korzysta – nawet kilku starszych pacjentów udało mi się do tego przekonać, pokazałem jak to zrobić. Nie muszą już tracić pieniedzy, zeby zadzwonić. A nie jest to jakoś bardzo trudne.

 4. Bardzo przydatny i całkiem tani program. Teraz wymgania są takie, że wszyscy będą prowadzić EDM, trzeba się z tym pogodzić. Lepiej wcześniej niż na ostatnią chwilę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.