Reklama

Program Fizjoexpert Futuro™

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Firma 3M, producent wysokiej jakości opasek i stabilizatorów marki FUTURO™, uruchamia innowacyjny program edukacyjny FIZJOEXPERT FUTURO™ skierowany do każdego profesjonalisty, pracującego z pacjentami w zakresie masażu, fizjoterapii, rehabilitacji czy treningów personalnych.

Od ponad 100 lat, nad udoskonalaniem opasek i stabilizatorów marki FUTURO™ pracuje zespół ekspertów medycznych firmy 3M, złożony z inżynierów i lekarzy. Opatentowane materiały, innowacyjne rozwiązania i wzory sprawiają, że opaski i stabilizatory FUTURO™ cechują się idealnym anatomicznym dopasowaniem. Celem 3M jest dzielenie się najnowszą wiedzą o utrzymywaniu lub przywracaniu maksymalnej sprawności ruchowej oraz wsparcie dotyczące właściwego doboru opaski czy stabilizatora marki FUTURO™. Dlatego powołaliśmy program FIZJOEXPERT FUTURO™ dedykowany profesjonalistom. W 3M wierzymy, że dzięki produktom ortopedycznym marki FUTURO™, dobranym w oparciu o wiedzę na temat kompleksowego funkcjonowania organizmu – z Państwa pomocą – każdy pacjent ma szansę uporać się z kontuzją lub zapobiec jej powstaniu, a także radzić sobie na co dzień z przewlekłymi schorzeniami układu ruchu.

PROGRAM FIZJOEXPERT FUTURO™

Co daje uczestnictwo w programie FIZJOEXPERT FUTURO™?

Dzięki zapisaniu się do programu FIZJOEXPERT FUTURO™ będziecie Państwo mogli stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Uzyskacie Państwo dostęp do katalogu produktów ortopedycznych i bezpłatnych szkoleń na temat ich stosowania, aby móc skutecznie wspierać swoich pacjentów w utrzymaniu lub odzyskiwaniu sprawności. W naszych e-learningach, publikacjach i filmach szkoleniowych, udostępnianych regularnie w aplikacji mobilnej i na stronie www.fizjoexpertfuturo.pl, znajdzie się wiele nowinek i ciekawostek naukowych z dziedziny fizjoterapii. Szczególną uwagę zwracamy na holistyczne spojrzenie na pacjenta. Uwzględnia ono wiele czynników, dotychczas często pomijanych w procesie edukacyjnym. Dla nas układ krążenia, układ oddechowy oraz układ nerwowy są ze sobą nierozerwalnie powiązane, dlatego w materiałach będziemy zachęcać do pracy z oddechem, wyjaśnimy szczegółowo zasady udrażniania przepływu płynów w tkankach, czyli drenażu limfatycznego oraz aktywizację powięzi, która spaja i komunikuje wszystkie elementy organizmu. Wszystko po to, aby uzyskać najwyższą skuteczność w procesie gojenia się układu ruchu.

PROGRAM FIZJOEXPERT FUTURO™

Uczestnictwo w programie FIZJOEXPERT FUTURO™ to wyzwanie, które przyniesie satysfakcję i korzyści nie tylko zawodowe. Każdy zakup produktu FUTURO™ poleconego przez Państwa pacjentowi, premiowany jest określoną liczbą punktów. Podobnie dzieje się, gdy dzięki Państwa rekomendacji znajomy fizjoterapeuta zarejestruje się w programie FIZJOEXPERT FUTURO™. Premia w postaci punktów będzie naliczana również za poprawne odpowiedzi na pytania, które zadajemy po każdym udostępnionym szkoleniu. Za wszystkie uzbierane punkty będą Państwo mogli dokonywać dowolnych zakupów u partnerów SODEXO przy użyciu karty premiowej SODEXO. Karty premiowa SODEXO to swoboda wyboru najlepszej dla siebie nagrody bez ograniczeń miejsca i czasu. I dzięki temu możecie Państwo rozwijać się zawodowo poprzez bezpłatny udział w szkoleniach, ale też czerpać satysfakcję z osiąganych wymiernych korzyści.

Jak dołączyć do grona najlepszych = stać się członkiem społeczności FUTURO™

Aby wziąć udział w programie FIZJOEXPERT FUTURO™, należy dokonać rejestracji na stronie www.fizjoexpertfuturo.pl lub poprzez aplikację mobilną FIZJOEXPERT FUTURO™, którą można pobrać w sklepie App Store lub Google Play. Po rejestracji nadawany jest indywidualny numer oraz wysyłany zestaw powitalny – paczka startowa. W paczce znajdziecie Państwo:

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina
  • katalog prezentujący produkty marki FUTURO™, równocześnie będący unikatowym, bogato ilustrowanym kompendium z zakresu fizjoterapii, ukierunkowanym na osiąganie skuteczności w procesie gojenia się układu ruchu;
  • kilka bezpłatnych produktów marki FUTURO™ do przymierzania i testowania wspólnie z pacjentami;
  • plakat edukacyjny, którego zawartość merytoryczna będzie pomocna w codziennej pracy (jest to ściągawka do oceny prawidłowości funkcjonowania różnych nerwów, w tym tzw. czerwone flagi);
  • wizytówki z linkiem do strony www.fizjoexpertfuturo.pl do wręczania pacjentom (znajdą tam ciekawe artykuły związane z utrzymaniem sprawności);
  • kartę premiową SODEXO, którą na bieżąco będziemy zasilać, przeliczając zebrane punkty na złotówki (1 pkt = 1 zł);
  • informator, jak w pełni skorzystać z funkcjonalności programu FIZJOEXPERT FUTURO™.

Po zalogowaniu się na stronie www.fizjoexpertfuturo.pl oraz w aplikacji mobilnej FIZJOEXPERT FUTURO™ będzie można:

  • sprawdzić status swoich rekomendacji (liczby pacjentów, którzy zakupili polecony produkt i rejestracji fizjoterapeutów z polecenia) oraz uzbieranych za nie punktów;
  • skorzystać z funkcji „Kontakt z opiekunem Programu”;
  • sprawdzić liczbę punktów, które przeliczane są na „wypracowane” złotówki (tabele z punktacją znajdują się w regulaminie Programu umieszczonym na stronie).

Produkty FUTURO™ są projektowane tak, by podnosiły jakość życia pacjentów i sportowców. Nowatorskie stabilizatory i opaski medyczne opracowywane są z udziałem i pod kontrolą zespołów eksperckich, składających się z lekarzy, rehabilitantów i inżynierów, którzy korzystają z najnowszych osiągnięć wiedzy oraz przełomowych koncepcji i rozwiązań. Korzystając z bezpłatnej edukacji, jaką oferujemy w programie FIZJOEXPERT FUTURO™ będą mogli Państwo właściwie dobrać terapeutyczne odciążenie stawów, mięśni i ścięgien, ułatwiając im optymalne funkcjonowanie, łagodząc ból oraz przyspieszając rekonwalescencję po kontuzji. Cel 3M jest prosty: pragniemy pomagać naszym Klientom, aby mogli czerpać jak najwięcej radości z każdego dnia. Program FIZJOEXPERT FUTURO™ także realizuje ten cel – chcemy pomóc Państwu czerpać satysfakcję zawodową i osiągać korzyści, dzięki nagrodom. Dlatego gorąco zachęcamy profesjonalistów do udziału i łatwej rejestracji na stronie www.fizjoexpertfuturo.pl.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.