Kwas hialuronowy

Myśląc o oprogramowaniu do elektronicznej dokumentacji medycznej w kontekście zachodzących zmian w służbie zdrowia i rozwoju technologii cyfrowych należy wziąć pod uwagę fakt, iż praca z poziomu jednego programu znacznie skraca czas potrzebny na formalności. Obecnie program do EDM nie powinien być tylko miejscem, gdzie prowadzi się kartotekę pacjentów online. To miejsce z poziomu, którego należy zarządzać całym gabinetem. I to właśnie oferuje Medfile.

Program dla fizjoterapeuty Medfile

 

Rozwój programu Medfile podyktowany jest globalnymi potrzebami fizjoterapeutów i służby medycznej. Ważna jest bowiem kompleksowa dokumentacja historii choroby pacjentów, wielofunkcyjny kalendarz, wystawianie zaświadczeń, e-zwolnień, czy e-recept. Idąc jednak o krok dalej niezbędne są narzędzia, które zaopiekują również stronę marketingowo-promocyjną, która wpływa na zwiększenie dochodów placówki. Co jest ważne, kiedy prowadzimy swoją praktykę?

Otóż:

  • „lokalna” promocja swoich usług. Zarówno w sposób tradycyjny jak i online. Patrząc jednak na tempo rozwoju Internetu oraz tendencję pacjentów do poszukiwania informacji w sieci zdecydowanie należy postawić na tę formę komunikacji. Medfile oferuje bezpłatną stronę internetową przygotowaną w oparciu o dedykowany szablon. Dostępne są aktualności, godziny przyjęć czy oferowane usługi. Zaimplementowany formularz do rejestracji pacjentów online pracuje 24/7. Dzięki takiemu rozwiązaniu można skupić się na pracy, ponieważ pełna automatyzacja zapisu na wizytę – powiadomienia SMS, e-mail do lekarza i pacjenta zdejmują szereg koniecznych czynności z zainteresowanych podmiotów. Warto pamiętać, iż aż 57,9 % pacjentów za ważną uważa możliwość zapisu on-line na wizytę.* Umożliwienie pacjentom samodzielnej rejestracji na wizyty to udogodnienie, które zwiększa ilość realizowanych wizyt przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości pracy samej recepcji.

 

Sklep Spirulina
  • „globalna” promocja swoich usług. Strona internetowa to za mało, aby wyróżnić się na tle konkurencji. O marketingu należy pomyśleć bardziej kompleksowo – globalnie. Rynek oferuje szereg różnych możliwości, warto z nich korzystać. Nadmienić warto tutaj o katalogach stron internetowych wraz z wyszukiwarką specjalistów. Dla fizjoterapeutów stworzyliśmy w ramach naszego kompleksowego programu do EDM katalog najlepszych fizjoterapeutów. Pod tym adresem można bezpłatnie założyć swoją stronę www oraz być wyszukanym przez potencjalnych pacjentów. Dodatkowo kolejny darmowy katalog dla fizjoterapeutów, jaki powstał w ramach Medfile – programu dla fizjoterapeuty.

Jesteśmy przekonani, że w dzisiejszych czasach do zbudowania rozpoznawalnej i profesjonalnej marki konieczna jest szeroka obecność w Internecie. Patrząc jednak na to z perspektywy ograniczonej ilości czasu, jakim dysponujemy i czasami brakiem chęci na poszukiwanie nowych źródeł promocji przygotowaliśmy w Medfile rozwiązanie, które w pełni odpowiada na wyzwania współczesnego marketingu. Medfile nie jest jedynie programem do elektronicznej dokumentacji medycznej. Jest to aplikacja, która pozwala na kompleksowe zarządzanie gabinetem zarówno od strony administracyjnej, jak i marketingowo – promocyjnej. Jak wygląda ten proces? Otóż w momencie zakładania konta tworzy się automatycznie wizytówka placówki. Wystarczy jedynie wejść w ustawienia i uzupełnić w poszczególnych sekcjach określone treści. Część rzeczy pobiera się automatycznie, co skraca ilość niezbędnego czasu na przygotowanie swojej strony www. W taki sposób korzystanie z elektronicznej dokumentacji medycznej optymalizuje zarówno czas, jak i koszty.

Warto podkreślić, iż sukces prowadzonej działalności specjalistycznej może zależeć od narzędzia, jakim się posługujemy. Wszystkie funkcje – jeden program. Takie hasło przyświeca naszemu rozwiązaniu, a Medfile to dobry wybór.

  1. Promuj swój gabinet w Internecie.
  2. Rejestruj pacjentów online 24/7.
  3. Realizuj konsultacje dzięki EDM Medfile.

Potrzebujesz więcej informacji? Umów się na bezpłatną prezentację systemu. Zadzwoń pod numer (+48) 530 610 330 lub napisz do nas maila na adres: biuro@medfile.pl.

*Badanie Polak u lekarza zrealizowane przez BioStat w dniach 30.05.2018 – 07.06.2018r. na reprezentatywnej próbie pacjentów n= 922.

Artykuł sponsorowany

Rehabilitacja Wrocław