Reklama

Program dla fizjoterapeuty Medfile

Spis treści

Koenzym Q10 promocja

Myśląc o oprogramowaniu do elektronicznej dokumentacji medycznej w kontekście zachodzących zmian w służbie zdrowia i rozwoju technologii cyfrowych należy wziąć pod uwagę fakt, iż praca z poziomu jednego programu znacznie skraca czas potrzebny na formalności. Obecnie program do EDM nie powinien być tylko miejscem, gdzie prowadzi się kartotekę pacjentów online. To miejsce z poziomu, którego należy zarządzać całym gabinetem. I to właśnie oferuje Medfile.

Program dla fizjoterapeuty Medfile

 

Rozwój programu Medfile podyktowany jest globalnymi potrzebami fizjoterapeutów i służby medycznej. Ważna jest bowiem kompleksowa dokumentacja historii choroby pacjentów, wielofunkcyjny kalendarz, wystawianie zaświadczeń, e-zwolnień, czy e-recept. Idąc jednak o krok dalej niezbędne są narzędzia, które zaopiekują również stronę marketingowo-promocyjną, która wpływa na zwiększenie dochodów placówki. Co jest ważne, kiedy prowadzimy swoją praktykę?

Otóż:

 • „lokalna” promocja swoich usług. Zarówno w sposób tradycyjny jak i online. Patrząc jednak na tempo rozwoju Internetu oraz tendencję pacjentów do poszukiwania informacji w sieci zdecydowanie należy postawić na tę formę komunikacji. Medfile oferuje bezpłatną stronę internetową przygotowaną w oparciu o dedykowany szablon. Dostępne są aktualności, godziny przyjęć czy oferowane usługi. Zaimplementowany formularz do rejestracji pacjentów online pracuje 24/7. Dzięki takiemu rozwiązaniu można skupić się na pracy, ponieważ pełna automatyzacja zapisu na wizytę – powiadomienia SMS, e-mail do lekarza i pacjenta zdejmują szereg koniecznych czynności z zainteresowanych podmiotów. Warto pamiętać, iż aż 57,9 % pacjentów za ważną uważa możliwość zapisu on-line na wizytę.* Umożliwienie pacjentom samodzielnej rejestracji na wizyty to udogodnienie, które zwiększa ilość realizowanych wizyt przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości pracy samej recepcji.

 

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina
 • „globalna” promocja swoich usług. Strona internetowa to za mało, aby wyróżnić się na tle konkurencji. O marketingu należy pomyśleć bardziej kompleksowo – globalnie. Rynek oferuje szereg różnych możliwości, warto z nich korzystać. Nadmienić warto tutaj o katalogach stron internetowych wraz z wyszukiwarką specjalistów. Dla fizjoterapeutów stworzyliśmy w ramach naszego kompleksowego programu do EDM katalog najlepszych fizjoterapeutów. Pod tym adresem można bezpłatnie założyć swoją stronę www oraz być wyszukanym przez potencjalnych pacjentów. Dodatkowo kolejny darmowy katalog dla fizjoterapeutów, jaki powstał w ramach Medfile – programu dla fizjoterapeuty.

Jesteśmy przekonani, że w dzisiejszych czasach do zbudowania rozpoznawalnej i profesjonalnej marki konieczna jest szeroka obecność w Internecie. Patrząc jednak na to z perspektywy ograniczonej ilości czasu, jakim dysponujemy i czasami brakiem chęci na poszukiwanie nowych źródeł promocji przygotowaliśmy w Medfile rozwiązanie, które w pełni odpowiada na wyzwania współczesnego marketingu. Medfile nie jest jedynie programem do elektronicznej dokumentacji medycznej. Jest to aplikacja, która pozwala na kompleksowe zarządzanie gabinetem zarówno od strony administracyjnej, jak i marketingowo – promocyjnej. Jak wygląda ten proces? Otóż w momencie zakładania konta tworzy się automatycznie wizytówka placówki. Wystarczy jedynie wejść w ustawienia i uzupełnić w poszczególnych sekcjach określone treści. Część rzeczy pobiera się automatycznie, co skraca ilość niezbędnego czasu na przygotowanie swojej strony www. W taki sposób korzystanie z elektronicznej dokumentacji medycznej optymalizuje zarówno czas, jak i koszty.

Warto podkreślić, iż sukces prowadzonej działalności specjalistycznej może zależeć od narzędzia, jakim się posługujemy. Wszystkie funkcje – jeden program. Takie hasło przyświeca naszemu rozwiązaniu, a Medfile to dobry wybór.

 1. Promuj swój gabinet w Internecie.
 2. Rejestruj pacjentów online 24/7.
 3. Realizuj konsultacje dzięki EDM Medfile.

Potrzebujesz więcej informacji? Umów się na bezpłatną prezentację systemu. Zadzwoń pod numer (+48) 530 610 330 lub napisz do nas maila na adres: biuro@medfile.pl.

*Badanie Polak u lekarza zrealizowane przez BioStat w dniach 30.05.2018 – 07.06.2018r. na reprezentatywnej próbie pacjentów n= 922.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

9 odpowiedzi

 1. Lubię programy, których się można szybko nauczyć, moi pracownicy bardzo sobie chwalą pracę na programie, który jest łatwy w obsłudze.

 2. Tak, zdecydowanie. Warto iść w kierunku kompleksowego rozwiązania. Jest sporo ofert na rynku z EDM, niewiele jest takich, które pozwalają na prowadzenie marketingu. W obecnych czasach brak strony www to promocyjna porażka. Tutaj oprócz darmowej wizytówki jest się też automatycznie dodanym do bazy wyszukiwarek gabinetów. To na pewno pomoże w internetowym marketingu i w tym, że pacjent może nas łatwo odnaleźć i zarejestrować się na wizytę poprzez formularz online.

  1. a ceny też są fajne i całkiem miło dostać opinię od pacjenta po wizycie 🙂 program ma taką funkcję, odkryłam ją tydzień temu, super sprawa

 3. Ja jestem zadowolony, mój mały gabinet dzięki rejestracji online ma więcej pacjentów bo nie wszyscy to mają – a to spora wygoda. Moi pacjenci to ludzie, którzy nie mają czasu na czekanie w kolejkach. Jeszcze dostają SMS- z przypomnieniem o wizycie. Cenią to sobie.

 4. Można zrobić porządny i nowoczesny program? Można. Fajnie się rozwija Medfile, odkąd go zakupiliśmy do gabinetów kilka miesięcy temu. Dużo nowych rzeczy wchodzi. Teraz integracja ze znanym – przyda nam się 😉

 5. wygodny i przejrzysty w obsłudze – sprawdza się w prywatnej praktyce lekarza rodzinnego, przede wszytskim ta rejestracja online i przypomnienia dla pacjentów

 6. Myślę, że ten program może pomóc niejednemu specjaliście. U mnie działa bardzo fajnie taka wizualizacja z takim „chłopkiem” – pokazuję pacjentom o co chodzi w ich dolegliwościach. Sprawdzają się też fajnie wiadomości z przypomnieniem w Medfile do pacjenta, żeby przypadkiem nie zapomniał o wizycie.

 7. Podoba mi się ten program. Dopracowałbym jeszcze tylko aplikację na smartfona, żeby lepiej chodziła. Ale rejestracja bardzo sprawna, bez pomyłek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.