Poszukujesz innowacyjnej metody ćwiczeń? Sprawdź trening EMS!

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Wśród entuzjastów zdrowego stylu życia siłownie cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń. Ryzyko kontuzji przy niepoprawnie wykonanych ćwiczeniach jest bardzo wysokie i może szybko zakończyć przygodę z ciężarami. Dlatego warto rozejrzeć się za alternatywną metodą treningu. W niniejszym poradniku poznasz wszystkie szczegóły na temat elektrostymulacji mięśni.

Poszukujesz innowacyjnej metody ćwiczeń? Sprawdź trening EMS!

Czym jest trening EMS?

Wiele osób być może po raz pierwszy spotyka się z terminem treningu EMS. Ten rewolucyjny system ćwiczeń polega na elektrostymulacji mięśni. Efekty takiego rozwiązania są wręcz nieocenione, a każdy z ćwiczących zgodnie podkreśla, że to wielki krok w drodze po wymarzoną sylwetkę. To bardzo nowoczesna metoda, która znacznie obniża ryzyko kontuzji, co stanowi niekwestionowany atut.

Na czym polega system treningu EMS?

Kluczowym aspektem jest tu elektrostymulacja całego ciała jednocześnie. Na pracę mięśni wpływają impulsy o określonej częstotliwości, wywołując efekt bardzo podobny do stanu po ćwiczeniach na siłowni. Jednak komfort i bezpieczeństwo jest znacznie wyższe. Ćwiczenia EMS wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej, a także wzmacniają mięśnie. To również doskonała propozycja dla osób, które zmagają się z cellulitem. Odpowiednio przeprowadzony trening zapewni jędrny wygląd skóry. W opinii klientów firmy MEON EMS ćwiczenia wpływają również na doskonałe samopoczucie. Wszystko to sprawia, że zainteresowanie stale rośnie.

Jak wyglądają ćwiczenia?

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Trening EMS trwa 20 minut i poprzedzony jest 10-minutową rozgrzewką. Miejscem ćwiczeń jest specjalistyczne studio, idealnie dostosowane do potrzeb uczestników. Nad ich bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany trener EMS, który nie tylko zademonstruje ćwiczenia, ale również udzieli wielu wskazówek. Dzięki temu każdy poczuje się tu doskonale i szybko osiągnie zamierzone efekty.

Zaufaj profesjonalistom

Za przygotowanie oferty treningowej odpowiadają eksperci z firmy MEON EMS. Każdy z ćwiczących może polegać na ich wieloletnim doświadczeniu i bogatej wiedzy. Uczestnicy zauważyli pozytywne efekty ćwiczeń i podkreślają, że udało im się zrealizować zaplanowane cele. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą i już dziś zapisać się na trening. Dołącz do wielu zadowolonych klientów, którzy zawsze powracają do studia z uśmiechem na twarzy.

Gdzie organizowane są treningi?

Studia MEON EMS spotkasz w różnych miejscach kraju. Już teraz możesz zapisać się na treningi w Poznaniu, Katowicach, Szamotułach, Zielonej Górze i Opolu. Jednak niebawem EMS Trening zrealizujesz również w Warszawie. To odpowiedź na oczekiwania wielu mieszkańców stolicy, którzy poszukują nowoczesnych, a zarazem sprawdzonych metod ćwiczeń. Elektrostymulacja mięśni z pewnością wpisze się w zakres ich oczekiwań.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *