Szukaj
Szukaj

Maść na kontuzje i urazy nie tylko dla sportowców

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Stłuczenia, obrzęki czy kontuzje, których doświadczyliśmy nie tylko podczas uprawiania sportu, ale i wykonywania prostych codziennych czynności mogą nawet spędzić sen z powiek. Dyskomfort, a często również ból spowodowany upadkiem, uderzeniem czy niewłaściwie postawionym krokiem mogą negatywnie wpłynąć na możliwość wykonywania nawet prostych czynności. W takich wypadkach szukamy produktów, które przyniosą ulgę i przyspieszą regenerację. Czy profesjonalna maść na kontuzje i urazy jest wyłącznie dla sportowców? Czy z powodzeniem może być stosowana przez wszystkie osoby?

Maść na kontuzje i urazy nie tylko dla sportowców

Urazy czy skręcenia – jak im zaradzić?

Ból i obrzęki, a czasem nawet krwiaki występujące np. na skutek skręcenia to jedne z najczęściej pojawiających się kontuzji w sporcie i nie tylko. Do tego stłuczenia czy naderwania to problemy, z jakimi zmaga się wielu nawet profesjonalnych sportowców oraz amatorów sportu, ale i osoby wykonujące nawet proste czynności domowe. Każdy uraz bądź kontuzję warto skonsultować z lekarzem, jednak pojawia się pytanie, jak przyspieszyć regenerację i pozbyć się dyskomfortu? Z pomocą przychodzi maść na kontuzje i urazy Tavon, która została stworzona zarówno z myślą o sportowcach, jak i wszystkich osobach zmagających się z nawet najmniejszym stłuczeniem. To produkt, który warto mieć w domowej apteczce, w gabinecie fizjoterapeuty czy w torbie pierwszej pomocy np. w klubie sportowym.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Maść na kontuzje i urazy – działanie:

  • zmniejsza obrzęki,
  • łagodzi dolegliwości spowodowane kontuzją bądź urazem,
  • zmniejsza stłuczenia,
  • przynosi ulgę,
  • pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku.

Czy Tavon jest tylko dla sportowców?

To produkt, który warto stosować na wszelkiego rodzaju stłuczenia, obrzęki, kontuzje i urazy. Wystarczy nałożyć maść za pomocą szpatułki w miejscu urazu, a następnie owinąć folią stretch. Dzięki temu składniki aktywne będą szybciej wchłaniać się w skórę, a my zapobiegniemy zabrudzeniom. Dodatkowo maści na urazy i kontuzje mogą być stosowane nie tylko przez sportowców, ale i wszystkie osoby zmagające się np. ze stłuczeniem spowodowanym upadkiem. Na różnego rodzaju urazy czy dolegliwości bólowe warto stosować także maści końskie o działaniu rozgrzewającym lub chłodzącym. Przykładowo maść o właściwościach chłodzących zmniejszy dolegliwości bólowe, rozluźni zbyt napięte mięśnie i przyniesie znaczną ulgę. Z kolei maść rozgrzewająca jest szczególnie pomocna np. przed wysiłkiem fizycznym. Są to zdecydowanie niezbędniki w torbie sportowca czy w apteczce klubu sportowego, ale warto je posiadać również w domowej apteczce.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *