Leki online

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Pandemia spowodowała, że chętniej usiedliśmy przed ekranem komputera, by zrobić zakupy. Przy przymusowej izolacji e-sklepy zaczęły notować bardzo duże wzrosty sprzedaży i można już przewidywać, że rynek e-commerce będzie rozwijać się w dalszym ciągu dynamicznie. Tym trendom sprzyja również szereg usług kurierskich, płatności online oraz zdecydowanie niższe ceny. Nic nie stoi na przeszkodzie, by w sieci kupić również leki, suplementy i inne produkty z apteki.

Leki online

e-rozwiązania

Okazuje się, że bez problemu w internecie można zrobić codzienne sprawunki. Poza tym w ten sposób załatwi się również większość spraw urzędowych czy bankowych, a nawet tych związanych ze zdrowiem. Wprowadzone na początku roku e-recepty usprawniły kupowanie leków, zarówno tych  przyjmowanych regularnie, jaki i tych przepisywanych okazjonalnie na dane przypadłości. To pozwala zadecydowanie szybciej zrobić zakupy w aptece stacjonarnej lub internetowej i co istotne, nie trzeba nawet jechać do lekarza. W tym roku to rozwiązanie sprawdziło się doskonale.

Bezpieczne, tańsze i nie wymagają wychodzenia z domu

Apteka internetowa Nowafarmacja to doskonały adres dla tych wszystkich, którzy chcą zrobić szybkie i bezpieczne zakupy. Dzięki temu zyskuje się tak potrzebną przestrzeń. To idealna opcja dla tych wszystkich, którzy z różnych względów nie chcą  kontaktować się z innymi osobami, które często są chore lub przeziębione, w aptece stacjonarnej. Poza tym zakupy online dają okazję do porównania wielu produktów i niespiesznego zapoznania się z ulotką dołączoną do produktu. A nie zawsze taki komfort mamy, gdy robimy zakupy w tradycyjnym punkcie. Jeśli zależy ci na kontakcie z farmaceutą, to bez problemu możesz zadać pytanie przez czat lub przez telefon, a specjalista rozwieje twoje wątpliwości. Wielką zaletą są również ceny, które są bardzo konkurencyjne. I to właśnie jest najważniejszy argument, gdy decydujemy się na zakupy w sieci.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Jak znaleźć legalną aptekę?

Tak jak apteki stacjonarne, także te działające w sieci muszą działać zgodnie z obowiązującymi przepisami. Bardzo często zresztą te dwie formy działalności prowadzone są przez jedną markę, a to daje dostęp do wielu funkcjonalnych rozwiązań. Warto jednak przed skorzystaniem z danej apteki internetowej sprawdzić, czy funkcjonuje ona legalnie. Na witrynie musi być umieszczone logo wspólne dla wszystkich członków Unii Europejskiej. Po kliknięciu w tę ikonkę zostaniemy przekierowani na stronę Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Na niej można sprawdzić wykaz aptek, które działają legalnie, a tym samym znaleźć stronę internetową, z której chcemy skorzystać. Na niej muszą się znaleźć również dane osób, które kierują firma.

Każda apteka internetowa musi posiadać swój stacjonarny punkt, w którym klient może nie tylko odebrać zakupy, ale także może porozmawiać ze specjalistą. Dlatego właśnie w większości przypadków to sklepy działające stacjonarnie otwierają „filie” w sieci.

Co można kupić w aptece online?

Klienci w aptekach szukają przede wszystkim leków (zarówno tych na receptę, jak i tych, które można kupić bez zlecenia lekarza), suplementów oraz kosmetyków. Przede wszystkim z tej opcji korzystają ci, którym zależy na czasie oraz osoby, które nie chcą wychodzić z domu. To także idealna opcja dla tych, którzy mieszkają w miejscach, gdzie nie ma stacjonarnego punktu oraz osób wykluczonych z racji chociażby niepełnosprawności czy ograniczonych możliwości poruszania się. Oczywiście w sieci znajdziemy również szereg promocji, które pozwalają zrobić zakupy jeszcze taniej. Paczkę z apteki możesz odebrać w punkcie stacjonarnym, w paczkomacie lub też może ci ją dostarczyć kurier.

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Najpopularniejsze w zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *