Szukaj
Szukaj

Jakie suplementy na redukcji pomogą nam uzyskać idealną sylwetkę?

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Dążąc do zbudowania idealnej sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej, wiele ludzi poszukuje sposobów, oprócz diety i ćwiczeń, które pomogą przyśpieszyć proces odchudzania w naturalny sposób. Okazuje się, że istnieje kilka suplementów pomocnych w walce o idealną sylwetkę. Jakie suplementy na redukcji wybrać? Dowiesz się z naszego artykułu.

Jakie suplementy na redukcji pomogą nam uzyskać idealną sylwetkę?

L-karnityna

Suplementem, który odgrywa ogromną rolę we wspomaganiu procesów odchudzania, jest L-karnityna. Jest bardzo ważnym składnikiem biorącym udział w produkcji energii, a także transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondriów, przyśpieszając w ten sposób redukcję tkanki tłuszczowej. L-karnityna przyśpiesza metabolizm, zmniejsza apetyt, a tym samym wpływa pozytywnie na proces odchudzania, dlatego może być bez przeszkód stosowana przez osoby marzące o idealnej sylwetce.

Zielona kawa

Kolejnym bardzo pomocnym w procesie odchudzania suplementem jest zielona kawa. Dzięki zawartemu w niej kwasie chlorogenowemu glukoza zawarta w żywności wchłania się w niewielki ilościach, co zmusza organizm do wykorzystywania zgromadzonych zapasów. Poza tym zielona kawa zmniejsza łaknienie, dlatego jest świetnym środkiem wspomagającym redukcję.

Afrykańskie mango

Ekstrakt z afrykańskiego mango stosowany jest jako suplement wspomagający odchudzanie, gdzie w Stanach Zjednoczonych bije rekordy popularności. Posiada właściwości przyśpieszające redukcję tkanki tłuszczowej, a szczególnie z okolic brzucha i ud. Odgrywa ważną rolę w stabilizowaniu cukru we krwi, dzięki temu zapobiega napadom głodu, podjadaniu. Zmniejsza również apetyt, przez co jest uznanym i bardzo popularnym suplementem pomocnym w odchudzaniu.

Kofeina

Kofeina występująca w ziarnach kawy jest kolejnym suplementem, który znacząco ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej. Posiada ona wiele właściwości i wykazuje zróżnicowane działanie w organizmie człowieka. Przede wszystkim znana jest z właściwości pobudzających. Usuwa zmęczenie i dodaje energii, dlatego pozwala na intensywniejsze treningi. Znana jest także z właściwości regulujących przewód pokarmowy, dlatego ułatwia walkę z zaparciami. Przyśpiesza również przemianę materii oraz hamuje apetyt, dzięki temu jest świetnym suplementem, którego zadaniem jest redukcja tkanki tłuszczowej.

Patronite
Patronite

Kurkuma

Badania przeprowadzone nad kurkuminą wykazały, że jest ona świetnym suplementem wspomagającym proces odchudzania. Znana jest z właściwości pobudzających układ pokarmowy, dzięki temu wspomaga proces wydzielania żółci i soków trawiennych, przyśpieszając przemiany metaboliczne w organizmie. Lepsza praca układu pokarmowego przyczynia się do szybszego trawienia, zapobiega zaparciom i odkładaniu się tłuszczów. Dzięki temu jest całkowicie naturalnym suplementem wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej.

Omega – 3

Suplement znany z właściwości prozdrowotnych, pozyskiwany głównie z ryb i niektórych roślin ma znaczący wpływ na zdrowie układu krążenia, serca i mózgu. Jednak polecany jest także w walce z dodatkowymi kilogramami. Kwasy omega-3 wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, regulują poziom cukru we krwi oraz hamują łaknienie. Zdrowe tłuszcze, jakimi są omega -3 nie odkładają się w komórkach tłuszczowych, dlatego są idealnym suplementem wspomagającym redukcję i działającym prozdrowotnie.

Sklep z suplementami

Decydując się na zakup suplementów na odchudzanie, warto skorzystać z oferty sklepu z suplementami, gdzie oferowanych jest wiele naturalnych produktów. Wspomogą one skutecznie proces odchudzania, dzięki temu redukcja tkanki tłuszczowej przebiegnie w sposób zdrowy i szybki. Warto, korzystać z suplementów, które znacząco mogą wpłynąć na cały proces walki z nadmiarem kilogramów. W końcu chodzi nie tylko o idealny wygląd, ale także o zdrowie.

Artykuł sponsorowany

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *