Szukaj
Szukaj

Jakie są rodzaje poduszek Visco?

Spis treści

Kolagen naturalny do picia

Kolagen naturalny do picia

Poduszki Visco cieszą się dużym zainteresowaniem. Ich właściwości doceniają zwłaszcza te osoby, których kręgosłup jest nadmiernie obciążony w ciągu dnia. Warto wiedzieć, jakie są ich rodzaje, by wybrać model najbardziej dopasowany do swoich potrzeb.

Jakie są rodzaje poduszek Visco?

Co to jest pianka Visco?

Pianka Visco, nazywana również pianką termoelastyczną, została wynaleziona w latach 80. ubiegłego wieku. Obecnie jest głównym lub jednym z ważniejszych elementów wielu poduszek i materacy o specjalnych, prozdrowotnych właściwościach. Produkty z pianką Visco polecane są zarówno osobom ze schorzeniami kręgosłupa, jak i wszystkim tym, którzy pragną stworzyć sobie bardziej komfortowe warunki snu.

Niezwykłość tego materiału polega na tym, że nagrzewa się on pod wpływem ciepła i nacisku ludzkiego ciała, a następnie perfekcyjnie dostosowuje do jego kształtu. Dlatego właśnie poduszka Visco zapewnia kręgom szyjnym, barkom i głowie doskonałe wsparcie. Śpiąc na niej, można liczyć na to, że napięcie mięśni i nacisk na kręgi szyjne zostaną znacznie zredukowane, co wyraźnie podwyższa jakość snu.

Do zalet pianki Visco należą także jej antyalergiczne właściwości, wyróżnia ją też przewiewność i to, że ma zdolność odprowadzania wilgoci. Ponadto wyroby z pianką termoelastyczną poprawiają krążenie krwi i są idealne dla osób, które marzną w nocy.

Sklep Spirulina
Sklep Spirulina

Postaw na najlepszą jakość

Zanim zaczniesz szukać dla siebie idealnej poduszki z termoelastycznym wypełnieniem, wybierz producenta, który cieszy się świetną opinią. Postaw na zaufaną firmę, znaną z tego, że oferuje modele najwyższej klasy. Inwestycja w poduszki z asortymentu Hilding opłaci Ci się z wielu powodów. Przede wszystkim pamiętaj, że są to produkty certyfikowane, a część z nich zyskała status wyrobów medycznych. W dodatku mają pokrowiec, który można ściągnąć i wyprać, by cieszyć się jego świeżością i nieskazitelną czystością nie tylko w pierwszych dniach użytkowania. Oprócz tego, okres ich gwarancji to 2 lata!

Który rodzaj poduszek Visco wybrać?

Jeśli szukasz poduszek Visco, które są wyrobami medycznymi, weź pod uwagę modele Hilding Visco Standard oraz Hilding Visco Prime. Nie tylko zapewniają stabilne podparcie odcinka szyjnego oraz głowy podczas snu i rozluźniają mięśnie, ale także zapobiegają odleżynom.

A czym charakteryzują się poszczególne modele? Poduszka Visco Standard jest dwustronna i ma profilowany podgłówek. Jej pokrowiec posiada przyjemne welurowe wykończenie. Poduszkę Visco Prime wyróżnia to, że ma delikatne, masujące wypustki, które pozwalają jeszcze bardziej zrelaksować się podczas snu. Pokrowiec tej poduszki ma po bokach dodatkową, hamującą rozwój pleśni taśmę 3D. Jeśli zdecydujesz się na poduszkę Visco Balance, będziesz mógł dopasować wysokość podparcia głowy do swoich osobistych potrzeb. A może idealna dla Ciebie okaże się poduszka Hilding Visco Green? Zawiera ona dodatek olejów roślinnych, a jej pokrowiec Bamboo zapewnia naturalną ochronę przed bakteriami. Interesującą propozycją jest także poduszka Hilding Antistress Carbon. Jej wypełnienie to połączenie pianki Visco i włókien węglowych, które usuwają z powierzchni ludzkiego ciała ładunki elektryczne.

Wszystkie z wymienionych poduszek są odpowiednie dla alergików. A może jest Ci potrzebna także kołdra antyalergiczna? Jeśli zapewnisz sobie sen w odpowiednich warunkach, zyska na tym nie tylko Twoje zdrowie, ale i uroda!

Artykuł sponsorowany

Zapisz się do newslettera!

Szukaj
Kategorie wpisów
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Bezpłatne konsultacje
Kubek dla Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Popularne
w zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *